Hills Science Plan

Hill′s Senior Lamb & Rice - Kuzulu Pirinçli Yaşli Köpek Mamasi 12 Kg

Ürün Kodu : 00160.0009
Fiyat
:
336,00 TL
İndirimli Fiyat
:
299,34 TL
(KDV DAHİL)
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Hills Mature Senior Large Breed Iri Irk Yaşli Köpek Mamasi 12 Kg + 2,5 Kg Hediyeli
  HİLLS
  Lamb & Rice
  Hill's Science Plan Senior Lamb Rice mama, 7 yaşın üzerinde ki tüm köpek ırkları için tam ve dengeli premium kuru mamadır. Genel yaşlı köpek ırklarının ideal gereksinimlerini karşılamak üzere uzmanlar tarafından özel olarak formüle edilmiştir.
  Kıkırdak Sağlığı
  Fit Beden
  Omega Desteği
  12 Kg
  Hills Senior Lamb & Rice - Kuzulu Pirinçli Yaşli Köpek Mamasi 12 Kg, Yaşlı köpeklerin böbrekleri eski katalizör görevini artık göremediği için yaşam fonksiyonlarında azalma başlar. Bu yaşlardan sonra aşırı fosfor alımı böbrek harabiyetine, aşırı tuz alımı ise kalp problemlerinin daha da kötüleşmesine neden olan yüksek kan basıncına sebep olur. İşte bu uzman gözlemleri sonucu Hills yedi yaşın üzerinde ki köpek ırkları için bu mamayı geliştirdi. Ayrıca yaşlılığa doğru adım adım yürüyen köpek ırkının eklemlerinde deformasyona sebep vermemek için, mama deniz kabukluları kaynaklarından elde edilen yüksek glukozamin ve kondroitin sülfatla zenginleştirildi. İçeriğinde ki protein, vitamin ve mineraller dengeli düzeylerdedir. Tamamen yaşlı ırkların hassasiyetine göre oranları düzenlenmiştir. Yani protein, fosfor, yağ ve sodyum azaltılmış miktarda dahil edilerek gereksiz yüklemeden kaçınılmıştır. Doğal antioksidanlar  ile mamanın besleyici yapısı geliştirilmiştir. Science Plan kuzulu pirinçli yaşlı ırk köpeklerin bedensel fonksiyonlarını yaşının gerektirdiği takviyeler ile düzelterek köpeğinizin enerjik ve sağlıklı bir şekilde yaşamasını sağlar.

  Bu köpek maması aynı zamanda az kalori ve yağ oranları içermektedir. Yumuşak bir kıvamı vardır. Taze, tavuk eti ile hazırlandığı için içeriğinde oldukça sağlıklı protein ve amino asit miktarları barındırır. Bu da köpeğinizin yaşlanmaya başlayan kaslarını diri tutar ve yapılanmasını sağlar. Hayvansal ve bitkisel karışımlar bulunan formülünde bağışıklık sistemini güçlendirmek için klinik olarak kanıtlanmış doğal antioksidanlar vardır

  Kıkırdak Sağlığı: Yaşlandıkça eklemlere daha çok yük biner, bu yüzden mamamıza kabuklu deniz ürünleri ekledik. Bu sayede eklem sağlığı desteklenir ve deformasyonu engellenir.

  Tamamen Lezzetli:
   Bu mama güçlü antioksidanlar, bitkisel katkılar ve optimum protein içeriğinin yanında aynı zamanda oldukça lezzetlidir. Aroması büyüleyici ve her ırka uygundur. Köpeklerin alışma süresi oldukça kısadır ve mamayı ret etme durumu ile genelde karşılaşılmaz. 

  Sağlıklı Sindirim Sistemi: Hills Science Plan bütün ırklar için yaşlı (7+)  dengeli premium mama, hassas  köpeklerin sindirim sistemlerini destekleyicidir. Formülünde bulunan keten tohumu sindirimi düzenler ve besinlerin kolay emilimini sağlar.

  Fit Bir Beden: Olgun köpeklerde gençlere nispetle daha fazla yağlanma görülebilir. Bunun için Hills mamasının formülünde yağları enerjiye çeviren L-Carnitine bulunmaktadır. Ayrıca protein değerleri, amino asit dengesi ile kasları sertleştirir ve kas yapımını hızlandırır. 

  Omega:  Omega desteği ile cilt ve kürk sağlığı desteklenir.

  Sağlık Tüyler: Gereksiz dökülmeyi durdurmak ve kürk rengini parlaklaştırmak için omega yağları (keten tohumu) ve çinko ile desteklenmektedir.

  Hill's Science Plan Mature Adult 7+ Small Miniature Mamasına Genel Bakış

  *Tam Besleyici Premium Mama: Orta boy ırk köpekler için komple besleyici birinci sınıf mamadır.
  *
  Dengeli Beslenme:  Köpeklerin ihtiyaçlarına göre enerji, protein, vitamin düzeyleri ve mineraller açısından uzmanlar tarafından formüle edilmiştir.
  *
  Hayati Organlara Direnç Verir: Özellikle sindirim sisteminde emilimi sağlamak için özel katkılar ile zenginleştirilmiştir.
  *
  % 30 Tavuk Eti: Taze ve lezzetli % 34 tavuk eti bulunur.
  *
  Bağışıklık Sistemini Güçlendirir E,C vitamini ve beta-karoten ile antioksidanları ile  serbest radikallerin hücrelere verdiği zararı azalttığı klinik olarak test edilmiştir.
  *
  Sağlıklı Cilt: Özellikle Omega 3-6 ve çinko ile sağlıklı bir cildi destekler.
  *
  Dengeli Besin Karışımı: vitaminler, mineraller, eser elementler, meyve ve sebze özleri ile...
  *
  Keten Tohumu ve Pancar Küspesi ile sindirimi güçlendirir ve kolay sindirilir.
  *
  L-Carnitine: Metabolizmayı hızlandırır.
  *
  Hiçbir yapay katkı maddeleri: kimyasal koruyucular, renklendiriciler ve tatlandırıcılar asla içermez.

  İÇİNDEKİLER: Kondroitin, keten tohumu, soya unu, mısır, gluten, bezelye, kepek tozu, bitkisel yağ, kalsiyum karbonat, sodyum klorür, potasyum klorür, pirinç, hidrolize kıkırdak,buğday, tavuk etihayvansal yağ, hidrolize deniz kabukluları (glukozamin kaynağı).

  KATKI MADDELERİ: A vitamini [E 672] (19.665 IU / kg), vitamin D3 [E 671] (1155 IU / kg), demir [E1] (105.8 mg / kg), iyot [E2] (1,7 mg / kg), bakır [E4] (10.4 mg / kg), manganez [E5] (11 mg / kg), çinko [E6] (219 mg / kg), selenyum [E8] (0.3 mg / kg. Doğal koruyucu madde ile ve antioksidanlar.

  Besleme Kılavuzu:Günlük besleme miktarları köpeğinizin yaşam ve sağlık şartlarına göre değişim gösterebilir. Bazı durumlarda petinizin alışkanlıklarına göre ya uzman veterinerinize başvurmanız veyahut sizin gözlemlediğiniz bir şekilde beslemeniz gerekebilir.

  Not:

  *Mamanın yanında her zaman temiz su bulundurulmalıdır.
  *Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.

  BESLENME TAVSİYESİ:

  7 Yaş ve üzeri Tüm ırk köpekler için kuzu etli ve Pirinçli formül, Özellikle tavuk proteğinine alerjik reaksiyon gösteren tüm yaşlı köpekler için.

  7 yaş ve üzerindeki yaşlı köpeklerin özel besin maddeleri gereksinimini karşılamak üzere formüle edilmiştir. Köpekler yaşlanmaya başlayınca böbrek fonksiyonlarında azalma başlar. Fosforun aşırı miktarlarda alınması, ileri böbrek harabiyetine, fazla tuz böbrek ve kalp problemlerinin daha da kötüleşmesine neden olan yüksek kan basıncına sebep olur. Eklem sağlığı için glukozamin ve kondroitin sülfatla zenginleştirilmiştir. Hills Mature Senior`da bütün bu miktarlar küçük dostunuzun daha uzun süre sizinle birlikteliği için doğru besin maddeleri dengesini sağlamaya yönelik dikkatlice kontrol edilmektedir.

  *** Aşağıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Aşağıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.      Vucut Ağırlığı (Kg)


     Mama Gr / Gün


     2.25
     45-60 Gr.


    


     5
     75-105 Gr.
     10
     125-175 Gr.
     20
     210-290 Gr.
     30
     285-395 Gr.
     40
     355-490 Gr.
     50 +
     9 Gr./Kg  Garanti Bilgisi
  :
  Hill's Markalı tüm mamalar 'Hill's Türkiye' Garantisi altındadır.
  Teslimat Bilgisi
  :
  Hill's Kuzulu Pirinçli Senior Lamb & Rice - Yaşli Köpek Mamasi, siparişi oluşturduğunuz gün kargo edilir.
  Ürün Özellikleri
  Ürün Kilogram
  :
  Büyük (10 - 17 kg)
  Yaş
  :
  Yaşlı (Senior)
  Tat
  :
  Pirinç, Kuzu
  Hassasiyet Seçimi
  :
  Eklem ve Kas Gelişimi, Deri Hassasiyeti, Sindirim Hassasiyeti
  Beslenme Seçeneği
  :
  Irk Seçimi
  :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.