Balıklar uygun sıcaklık değerlerine sahip olmayan akvaryumlarda yaşayamazlar. Kurumama.com' dan alacağınız ucuz Akvaryum Isıtıcıları sayesinde su sıcaklığını sabitleyebilir, yaz kış problem olmadan balıklarınıza stabil su sıcaklığına sahip akvaryum sağlayabilirsiniz.

Akvaryum Isıtıcı Markaları: Toros, Trixie

Tümünü Gör
FİLTRELE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

royal canin

Akvaryum Isıtıcıları

Akvaryumlar balıklar için doğal sulardan daha güvenli alanlardır. Fakat aynı zamanda gerekli bakımları yapılmadığında, balıklara mezar olabilecek yerlere dönüşürler. Temizlik, yeterli oksijen salınımı ve ideal sıcaklığın sağlanmadığı akvaryumlar balıkların ölümüne sebep olabilirler. Bu sebeple sular sürekli takip edilmeli ve balıkların yaşam standartlarına göre sıklıkla düzenlenmelidir.

Özellikle ısı konusu önemlidir. Suyun sıcaklığı her mevsimde, özellikle kışın havaların soğumaya başladığı zamanlar standart sıcaklık ölçülerine göre ısıtılmalıdır. Akvrayumunuzda beslediğiniz cinslerin yaşam alanlarına uygun standartları göz önüne alarak, suyun sıcaklığını ideal seviyede tutmanız, balıkların yaşam kalitesi ve uzun ömürlülüğü açısından önemlidir. 

75-100-150-200-250-300 Watt

ideal sıcaklık seviyelerini sağlayabilecek en önemli akvaryum aksesuarımız akvaryum ısıtıcısıdır. Fişe takılan bu aksesuarlar, suyun içinde ısınarak,sıcaklığı artırırlar. Otomatik akvaryum ısıtıcıları özellikle sizin müdahalenize ihtiyaç duymadan rezistansları ile kendileri yanıp sönerler ve akvaryumu ideal sıcaklığına ulaştırırlar. 

Akvaryum ısıtıcıları, akvaryumun büyüklüğüne göre çeşitli voltajlarda düzenlenmiştir. 75 Watt'tan 300 Watt'a kadar çeşitli akvaryum ısıtıcı seçenekleri mevcuttur. gerekli sıcaklığın alan büyüklüğüne sağlaması şeklinde voltaj oranları yükselebilir. Çok büyük ve kalabalık akvaryumlar, bazı zamanlar 300 Watt'a ulaşan ısıtıcılara ihtiyaç duymaktadırlar.

Dünya Markaları

Kurumama.com'da dilediğiniz markaların, her boyutta ve her Watt'ta seçenekleri bulunmaktadır. Dilediğiniz Akvaryum ısıtıcısını seçerek, akvaryumuzunuz hem güzelleştirebilir hemde balıklarınızın sağlığını doğrudan etkileyebilirsinizDünyanın en tanınmış akvaryum ısıtıcı markalarını burada bulabilirsiniz. Tetra, Sobo, Ribao, Eheim, Aquael, Aquairum Systems gibi markaların akvaryum ısıtıcı modellerini kategorilere ayılmış şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.