sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 114 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Balık Yemi denildiğinde akla ilk gelen site olan kurumama.com, en kaliteli balık yemlerini, en uygun fiyat garantisiyle siz müşterilerine sunmaktadır. Bol çeşit ve markalarla balığınıza en uygun balık yemini, filtreleri kullanarak bulabilir veya hangi balık yemi, "Balığıma Hangi Yemi Vermeliyim?" sorusunu canlı destek birimine sorabilirsiniz.


BALIK YEMİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

1 - Balık yemi alırken dikkat etmeniz gereken en kilit nokta, yemi balığınızın türüne göre seçmenizdir. Genel balık yemleri yerine eğer kurumama.com ' da var ise balığınızın türüne özel yemi seçmelisiniz.


2 - Balığınızın daha sağlıklı ve doğru gelişimi için her zaman Tetra, Ahm, Rotifish gibi kaliteli ve yüksek besin değerlerine sahip balık yemlerini seçiniz.


3 - Balık yemini satın almadan önce mutlaka detay sayfasından besin değerlerini okumalısınız. Etçil ve otçul balıklar farklı besin değerli balık yemlerine ihtiyaç duyarlar.


4 - Her balık türünün vücut ve doğal olarak ağız yapısı farklıdır. Bu sebepten dolayı seçeceğiniz balık yeminin boyutları balığınızın ağız yapısından büyük olmamalıdır. Örneğin Cichlid Balıkları için asla Japon Balığı Yemi vermemelisiniz!


5 - Akvaryumu kesinlikle fazla balık yemi ile doldurmamalısınız. Fazla balık yemi ile dolu akvaryumlarda oksijen seviyesi çok düşüktür, bu balığınızın ölmesine sebep olabilir.


Japon Balığı Yemi

Sadece akvaryum balıkları değil, deniz canlıları arasında en ünlülerinden olan Japon Balığı, otçul balıklar arasındadır. Sürekli "Pul Balık Yemi" ile beslenmesi kabızlık sorununa yol açabilir. Bu durumun önüne geçmek için kurumama.com => Japon Balığı Yemleri kategorisinde bulunan farklı yemleri deneyebilirsiniz.


Yavru Balık Yemi

Yavru balıklar, yetişkin balıklar gibi her yemi rahatlıkla yiyemez. Sitemizde yer alan Yavru Balık Yemi kategorisinde yer alan yemleri gönül rahatlığıyla yavru balıklarınıza verebilir, sağlıklı vücut gelişimine destek olabilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.