Akvaryumumuzun neşe kaynağı Cichlid Balıkları sadece Türkiye de değil tüm dünyada popüler balık türlerindendir. Her zaman balıklarımız için türlerine uygun balık yemlerini kullanmalıyız. Kurumama.com' da bulacağınız Cichlid (Ciklet) Balık Yemi ile balığınızın "ciklet" türüne uygun balık yemi kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Balık Yemi Markaları :  Ahm Balık Yemi, Rotifish, Tetra

Balık Yemi Kategorileri :  Canlı Doğuran Balık Yemi, Havuz Balığı Yemi, Japon Balığı Yemi, Cichlid Balık Yemi, Discus Balık Yemi, Kova Balık Yemleri, Tablet & Cips Balık Yemleri , Granül Balık Yemi, Canlı Balık Yemi, Pul Balık Yemi, Tatil Balık Yemi, Yavru Balık Yemi

Sıralama seçin

Ciklet Balığı Yemleri Nelerdir?

Akvaryumda yaşayan sevimli dostlarımızın sağlığı bizler için çok önemlidir. Balıkların sağlıklı olmaları genellikle beslenmeleri ve Akvaryum Filtresi ile doğru orantılıdır. Balıklarınızı türüne ve cinsine özel üretilmiş Balık Yemleri ile beslemeniz her zaman daha sağlıklı olacaktır. Cichlid Balık Yemi sayfamızda bulacağınız balık yemleri ile Ciklet Balığınızı güvenle besleyebilirsiniz. Cichlid balık yemlerinin en bilinir ürünleri Granürlü Cichlid Yemi, Çubuk Cichlid Yem, Karidesli Cichlid Yemlerdir.


Ciklet Balığı Yemi Fiyatları

Pet shop siteleri arasında en uygun fiyatlarda istediğiniz Kedi, Köpek, Kuş, Balık, Hamster, Tavşan, Ginepig ve Sürügen ürününe ulaşabileceğiniz sitemizde her üründe olduğu gibi Ciklet Balığı Yemi Fiyatlarıda her bütçeye uygun ve ucuz fiyatlıdır. Ucuz Ciklet Balığı Yemine hemen sahip olmak için dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.


DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.