Tümünü Gör
FİLTRELE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kurumama.com üzerinden kuş bakımında büyük katkıda bulunan " Gaga Taşı " ürünlerine bu kategorimizden ulaşıp dilediğiniz anda kısa süre içerisinde gaga taşı satın alarak , evcil dostunuzun gelişiminde büyük katkıda bulunabilirsiniz . 

Gaga Taşı Filtreleri : Mineral Takviyesi,Blok,Gaga Taşı,Kemirme Taşı

Gaga Taşı Nedir ?

Gaga taşı genellikle kuşların gagalarını kaşıtma ve gelişiminde kullanılan ürünlerdir . Gaga taşları sadece bu işe yaramaz aksine , kuşların gelişiminde gerekli olan kalsiyum değerlerinin tamamına sahip olan ürünlerdir .  Gaga taşı kullanımı gerçekten gereklidir  . Satın alacağınız ürünü kafesinize göre düzenli şekilde almanız durumunda evcil dostunuzun gelişiminde gerçekten büyük bir katkıda bulunabilirsiniz . Gaga taşları " Mürekkep balıkları ve benzeri balık türlerinden " yapılır ve bir çok kuş cinsinin  gagalarını törpülemesi içinde gerekli bir üründür. 

Gaga Taşı Türleri 

  • 1.Mineral Takviyesi
  • 2.Blok Gaga Taşı
  • 3.Gaga Taşı
  • 4.Kemirme Taşı

Gaga Taşı Kullanılmalı Mı ?

Gaga taşı kullanılması gereken bir gelişim ürünüdür , kullanılması durumunda " Muhabbet Kuşu,Papağan ve diğer kuş türlerinin" mineral ve kalsiyum depolaması adına kullanılmalıdır . Gaga taşı satın alırken sadece dikkat etmeniz gereken kafesinizin büyüklüğüne göre satın almanız geremektedir . Başka dikkat edilmesi gereken bir özelliği yoktur .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.