Hamster kafesleri kategorimizde birbirinden farklı çeşitlerde boyut ve renk seçenekleri ile dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz . Hamster kafesi alırken ileriye dönük bir kafes alırsanız her zaman sizin yararınıza olcağını asla unutmayın , bu sebeple seçiminizi yaparken dikkat etmenizi öneririz.

Tümünü Gör
FİLTRELE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Hamster Kafesleri

Hamster Kafesleri

Hamster kafesleri, hamster hayvanlarının yaşaması, üremesi, oyun oynaması ve uyuması için yapay olarak hazırlanmış yaşam alanlarına verilen addır. Hamsterlar aslında oldukça nazik yaratıklardır. Onların yaşam alanları sandığımızdan çok daha rahat olması gerekir. Örneğin bir hamster, yattığı yeri rahat ve yumuşak bir hale getirmeden duramaz. Bu sebeple kafesinin içinde yumuşak ne bulursa yatağına taşır. Fakat biz onlara zaten rahat bir yatak sağlamalıyız ve kafeslerinin dibini talaş, kum gibi yumuşak maddeler ile hazırlamalıyız.

Hamster kafeslerinin birçok türü vardır. Camdan akvaryumlarda kullanılabilir, çelik veya pirinç kafeslerde. Önemli olan Hamstera geniş ve oyun oynayabileceği kadar alan sağlamaktır. Öte yandan hamsterlar oyun oynamayı ve egzersiz yapmayı çok severler. Hamster aksesuarlarının bir numaralı aracı, olduğu yerde dönen silindirlerdir. Enerjilerini harcamayı seven bu hayvanlar, kafesin içinde ona ideal egzersizi sağlayacak, tekrar eden labirentler ve olduğu yerde dönen silindirlere ihtiyaç duyarlar. Kafeslerin üst katlarına doğru tırmanabilecekleri yürüyüş yolları da onlar için uygundur.

Hamsterlerın gıda ihtiyaçları içinse birçok araç ve gereç vardır. Bunlar alacağınız kafeslerin içine monte edilmiş olur genelde. Zaten en ideali hamster kafesi alırken, hamsterların gıda ve egzersiz ihtiyacına uygun olarak üretilmiş olanları almaktır. Öte yandan sizin kafes içinde yapacağınız tek değişiklik, dip kumu, dip talaşı eklemek ve sıklıkla bu hassas hayvanların kafeslerini temizlemek olacaktır.

Kurumama.com'da birçok hamster kafesleri çeşidi zaten mevcuttur. Bunlar ücretine göre kendinden aksesuarlı kafeslerdir ve sizi zahmetsizce hamster bakımına hazırlar. Öte yandan dileğinize göre de birçok hamster aksesuarını sitemizden bulup, kafesinizi geliştirebilirsiniz. Yemlikleri, suluklar, dönen silindirler, labirentler, dip kumları sizin kendi kafes dizaynınız için idealdir ve sitemizde satışta bulunurlar.

Evet, eğer bir hamster beslemek istiyorsanız, mutlaka kurumama.com’u ziyaret etmeli ve hamster kategorimizdeki yüzlerce üründen istediğinizi seçerek, kendi kafesinizi tasarlamalısınız. Ayrıca hamsterların gıdasına yönelik hamster yemlerini inceleyerek, onu sağlıkla büyüten yüyeceklerini sitemizden alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.