Balık Yemi denildiğinde akla ilk gelen site olan kurumama.com, en kaliteli balık yemlerini, en uygun fiyat garantisiyle siz müşterilerine sunmaktadır. Bol çeşit ve markalarla balığınıza en uygun Havuz Balığı Yemini , filtreleri kullanarak bulabilir veya hangi balık yemi, "Balığıma Hangi Yemi Vermeliyim?" sorusunu canlı destek birimine sorabilirsiniz. 

Havuz Balığı Yemi Markaları :  Ahm, Tetra

Balık Yemi Kategorileri :  Havuz Balığı Yemi, Japon Balığı Yemi, Cichlid Balık Yemi, Discus Balık Yemi, Kova Balık Yemleri, Tablet & Cips Balık Yemleri , Granül Balık Yemi, Canlı Balık Yemi, Pul Balık Yemi, Tatil Balık Yemi, Yavru Balık Yemi

Sıralama seçin

Havuz Balığı Yemi

Havuzlarda yaşayan süs balıklarının kullanımına uygun yüzebilir Havuz Balığı Yemi yüksek vitamin, mineral dengesiyle besleyicidir. Sitemizde balığınıza uygun dilediğiniz yemi kolaylıkla bulabilirsiniz. Havuz balıklarının fizyolojik özelliklerine göre üretilmiş Havuz Balığı Yemi birbirinden uygun fiyatlarla listelenmektedir.


BALIK YEMİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ


1 - Balık yemi alırken dikkat etmeniz gereken en kilit nokta, yemi balığınızın türüne göre seçmenizdir. Genel balık yemleri yerine eğer kurumama.com ' da var ise balığınızın türüne özel yemi seçmelisiniz.

2 - Balığınızın daha sağlıklı ve doğru gelişimi için her zaman Tetra, Ahm, Rotifish gibi kaliteli ve yüksek besin değerlerine sahip balık yemlerini seçiniz.

3 - Balık yemini satın almadan önce mutlaka detay sayfasından besin değerlerini okumalısınız. Etçil ve otçul balıklar farklı besin değerli balık yemlerine ihtiyaç duyarlar.

4 - Her balık türünün vücut ve doğal olarak ağız yapısı farklıdır. Bu sebepten dolayı seçeceğiniz balık yeminin boyutları balığınızın ağız yapısından büyük olmamalıdır. Örneğin Cichlid Balıkları için asla Japon Balığı Yemi vermemelisiniz!

5 - Akvaryumu kesinlikle fazla balık yemi ile doldurmamalısınız. Fazla balık yemi ile dolu akvaryumlarda oksijen seviyesi çok düşüktür, bu balığınızın ölmesine sebep olabilir.


DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.