Tümünü Gör
FİLTRELE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Hills köpek maması uzmanlığının 80 senelik bir geçmişi vardır. Bu uzun süreçte kurucu olan veteriner hekimler, dünyanın en büyük hayvan araştırma merkezinde, köpeklerin ırklarına, yaş evrelerine, yaşam şartlarına göre nasıl mamalar tüketmesi gerektiğini keşfetmişlerdir.

Bu yüzden uzun yıllardır hills yavru köpek maması kategorisinde, yavru köpek mamaları yer alır. Her ırka göre farklı formülasyona sahip Hills yavru köpek mamaları; yavruların ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve diğer besin değerleri hesaplanarak üretilmektedir. Çünkü yavrular birçok farklı besin değerine büyümek için daha fazla ihtiyaç duyarlar. Kemik gelişimi, kas yapılanması, kürk kalitesi bu dönemde kalıcı olarak şekillendiği için mutlaka ona ihtiyacı olan besinleri vermelisiniz.

Hills yavru köpek mamalarının birçok ortak özelliği vardır. Örneğin anne sütünde bolca bulunan DHA hormonu mamalarımızın içeriğinde yeterli miktarda bulunmaktadır. Bu sayede sütten kesilen yavru köpekler erişkin olana dek bu yararlı hormonu almaya devam eder. Diğer bir ortak özellik ise tüm mamalarda birinci sınıf et proteini bulunmasıdır. Yavruların kalıcı kas yapılanması için mutlaka her mamadan taze et proteini almaları gerekir. Kompleks tahıl karbonhidratlar ise hem büyüme hem de yüksek enerji için mutlaka şarttır. Evet her ırka farklı bir mama ve besin düzeyleri uygulanmasına rağmen birçok ortak özellik vardır. Bunlara genel olarak bakabiliriz.

*Tam Besleyici Premium Mama: Yavru köpeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılar. komple besleyici birinci sınıf mamadır.

*Dengeli Beslenme: Kalori düzeyleri dengelidir. Protein ve karbonhidrat miktarı yeterlidir.

*Hayati Organlara Direnç Verir: Özellikle sindirim sisteminde emilimi sağlamak için özel katkılar ile zenginleştirilmiştir.

*% 30 Et: Taze ve lezzetli etlerle güçlendirilmiştir. Protein değeri bu nedenle yüksektir. *Bağışıklık Sistemini Güçlendirir E,C vitamini ve beta-karoten ile antioksidanlar ile serbest radikallerin hücrelere verdiği zararı azalttığı klinik olarak test edilmiştir.

*Sağlıklı Cilt: Özellikle Omega 3-6 ve çinko ile sağlıklı bir cildi destekler.

*Dengeli Besin Karışımı: vitaminler, mineraller, eser elementler, meyve ve sebze özleri ile.

*Keten Tohumu ve Pancar Küspesi ile sindirimi güçlendirir ve kolay sindirilir.

*L-Carnitine: Metabolizmayı hızlandırır.

*DHA ile zenginleştirilmiştir. DHA anne sütünde bulunan mükemmel bir elemettir. Yavru köpeğinizin beyin ve görme fonksiyonlarını geliştirir.

*Hiçbir yapay katkı maddeleri: kimyasal koruyucular, renklendiriciler ve tatlandırıcılar asla içermez.

Hills yavru köpek mamaları aynı zamanda köpeklerin yeni dişleri ile çiğneyebileceği, çenelerine uygun büyüklükte tanelerden oluşur. Sizde sağlıklı ve mental olarak güçlü bir yavru büyütmek istiyorsanız, ailenizin üyesinin her çağına uygun olan Hills köpek mamalarından birini seçin. Tüm dünyada veteriner hekimler yavru köpekler için hills yavru köpek maması önerir ve tercih ederler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.