Japon Balığı Yemi denildiğinde akla ilk gelen site olan kurumama.com, en kaliteli japon balığı yemlerini, en uygun fiyat garantisiyle siz müşterilerine sunmaktadır. Bol çeşit ve markalarla balığınıza en uygun balık yemini, filtreleri kullanarak bulabilir veya hangi balık yemi, "Balığıma Hangi Yemi Vermeliyim?" sorusunu canlı destek birimine sorabilirsiniz. 

Balık Yemi Markaları :  Ahm  Balık Yemi, Has, Kijaro, Tetra

Balık Yemi Kategorileri :  Canlı Doğuran Balık Yemi, Havuz Balığı Yemi, Japon Balığı Yemi, Cichlid Balık Yemi, Discus Balık Yemi, Kova Balık Yemleri, Tablet & Cips Balık Yemleri , Granül Balık Yemi, Canlı Balık Yemi, Pul Balık Yemi, Tatil Balık Yemi, Yavru Balık Yemi

Sıralama seçin

Balıklarınız Daha Sağlıklı ve Canlı Renklere Sahip Olacak

Akvaryumlarda en çok beslenen balık türlerinin başında Japon balıkları gelir. Renkleri, desenleri ve diğer balıklara göre daha enerjik ve daha uzun süre yaşayan balıklar, akvaryumların en büyük süsleri niteliğinde olan canlılardır. Japon balıklarını beslemek veya doğru beslemek için bilinmesi gereken önemli detaylar vardır. Balıklara ne kadar yem verilmeli, akvaryum suyu hangi aralıklarda değiştirilmelidir gibi bir takım önemli detaylar hakkında bilgi edinmek elzemdir.

Tüm bunların yanında balık yemi seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında da fikir sahibi olmak gerekmektedir. Japon balığı yemi ise diğer balıklardan daha fazla önem taşır ve satın alırken kesinlikle taze ve balık sağlığı üzerinde herhangi bir olumsuz etkiye neden olmayacak içeriklere sahip olmasına dikkat etmek gerekmektedir.


Japon Balığı Yemleri

Balıkların daha sağlıklı ve canlı görünmeleri için verilen balık yemine dikkat etmek en önemli konuların başında gelir. İçeriği ile balıkların ihtiyaç duyduğu; kalsiyum, mineral ve vitaminlerin yeteri derecede barındıran Japon Balığı Yemi tercih edilmesi çok daha iyi sonuçlar verecektir.

Yem satın alırken, içeriğine dikkat etmekle birlikte ambalajlı olmasına da önem vermeniz gerekmektedir. Taze, uzun süre kullanıma uygun ambalajlar içerisinde olmasına ve besin değerleri bakımından zenginleştirilmiş Japon balığı yemleri tercih etmeye özel göstermek gerekmektedir.


En iyi balık yemleri

Balık yemleri üretimi yapan birçok marka bulunmaktadır. Her birinin kendine göre verdiği bazı değerler bulunmaktadır. Hemen hemen hepsinin ambalajında “taze” yazdığı bir gerçektir ancak bunu netliğe kavuşturmak için yapılması gereken en önemli şey, markanın tercih edilir değerlerini göz önünde bulundurmaktır.

Kurumama.com’da satışını gerçekleştirdiğimiz; Ahm, Deep Fix, Sera ve Tetra markalarının ürünlerini güven içinde balıklarınıza yedirebilirsiniz. İçeriğindeki kalite sayesinde balıklarınızın daha hoş bir görünüme ulaşacağını kısa sürede göreceksiniz.Hızlı kargo özelliği ile kurumama.com yanınızda!

Petshop ürünlerinde Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitesi kurumama.com’dan sizlere sunduğumuz Japon balığı yemi seçeneklerini inceleyerek en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Siparişleriniz, hızlı kargo özelliği sayesinde kısa sürede adresinize teslim edilecektir. Keyifli alışverişler…


DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.