Kedinizin ihtiyaçlarını tamamlamak için en çok tercih edilen adres Kurumama.com üzerinden binlerce ürün arasından kedinize en uygun Kedi Boyun Tasmalarını dilediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Bu sayfamızda kediler için en çok satın alınan Kedi Boyun Tasmalarına ulaşabilir kedinize uygun olanı hemen sipariş verebilirsiniz! Aklınıza takılan sorunları sol altta bulunan Canlı Destek Hattı ' üzerinden sorabilir Kedi Boyun Tasmaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Boyun Tasmaları Markaları:  Beeztees, Heba Max, Karlie, Luxury Paws, Pawise, Reddingo, Trixe

Sıralama seçin
1 2
Elastik
14,48 TL
-
+
Çiçekli
17,37 TL
-
+
Sequins
24,58 TL
-
+
Glitter
31,88 TL
-
+
4 Renk
31,88 TL
-
+
35 Cm
16,47 TL
-
+
Pembe 10 Mm
17,00 TL
-
+
10 mm 20-35cm
24,24 TL
-
+
8 Mm
28,41 TL
-
+
Siyah 10 Mm
54,00 TL
-
+
Açık Mavi
18,14 TL
-
+
24 mm
7,00 TL
-
+
Siyah
18,83 TL
-
+
Sarı
19,96 TL
-
+
Turuncu
19,96 TL
-
+
Turuncu
22,67 TL
-
+
Açık Mavi
22,67 TL
-
+
Açık Yeşil
22,67 TL
-
+
Siyah 10 Mm X 32 Cm
15,96 TL
-
+
1 2

Kedi Boyun Tasması Kullanımı

Kurumama.com olarak sitemizde sizlere sunduğumuz ürünleri tedarik ederken, sizlerin gözünden bakmaktayız. Kaliteden ödün vermeden, birçok bedene, renge ve çeşitliliğe sahip Kedi Tasması sayfamızda; kedinize en yakışan modeli en uygun fiyatlarda sitemizden satın alabilirsiniz.

Yalnızca en bilindik, önerilen marka Kedi Boyun Tasmalarının bulunduğu sitemizde kedinize beğendiğiniz; fosforlu, zilli, farklı desenlere sahip ayarlanabilir tasmaları yalnızca Kurumama.com' a özel fiyatlarda sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz de Kedi Göğüs Tasması Modellerimize gözatabilirsiniz.


Kedi Boyun Tasması Nasıl Takılır?

Kedinize sitemizden alacağınız birbirinden güzel tasmaları, kedinize takarken sakin ve ona zarar verecek hissiyatı uyandırmamalısınız. Yavru kedi, yetişkin kedi, yaşlı kedi boyun tasmaları ile kedinizin kontrolünü kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Bol model ve desene sahip tasmalar sayesinde kedinizin daha şık görüntüye kurumama.com adresinden alacağınız Kedi Boyun Tasmalarıyla ulaştıracaksınız.


Kedi Boyun Tasması Zararlı mı?

Tüm kedi sahiplerinin aklına takılan sorulardan biriside "Kedi Boyun Tasması Zararlı mı?", markaya ve alacağınız siteye göre değişmektedir. Kurumama.com' dan alacağınız tasmalar en seçkin ve kaliteli markalardan tedarik edilip, kesinlike kediye zarar veren maddeler içermemektedir. Sizde güvenli pet alışverinin merkezi; Kurumama.com' dan hemen sipariş vererek doğal zararsız Kedi Boyun Tasmalarına ulaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.