sadsad x
asdasd
Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Birbirinden farklı renk ve model çeşitleri ile " Kedi İsimlik ve Kedi Künyeleri " satın alarak evcil dostunuzun hem güzel görünmesine , hemde kaybolma olasılığını düşünerek bir hareket yapabilirsiniz . Sizlerinde bildiği gibi kedi künyelerinin ön kısmında " dostunuzun ismi " yer almaktadır , arka kısmında ise sizin " cep telefon numaranız " yer almaktadır . Her hangi bir durumda bir hayvan sever tarafından bulunması durumunda , doğrudan sahibi aranması için güzel bir aksesuar olduğunu unutmayın . 


Kedi İsimlik ve Künye Çeşitleri

Evcil dostlarınız için Kurumama.com kategorileri içerisinde bir birinden renkli , desenli ve şekilli kedi künyeleri bulunmaktadır . Kedi künyeleri kategorisini detaylı şekilde inceleyerek dilediğiniz künyeyi veya isimliği seçerek sizde evcil dostunuza , değerli bir aksesuar satın alabilirsiniz . Sitemiz içerisinde yapacağınız tüm işlemler güven içerisinde olacağınızdan şüpheniz olmasın , her hangi bir sorunda doğrudan " Canlı Destek Departmanımıza " bağlanarak yaşanan sorunu belirtmeniz yeterli olacaktır . Kısa süre içerisinde tüm sorunlarınıza çözüm bulacaklarından emin olabilirsiniz . 


Kedi İsimlik veya Kedi Künyesinin Yararları Nelerdir ? 

1. Evcil dostunuzun kaybolması durumunda gerekli bir aksesuardır. 


Evcil dostunuz olası bir durumda eğer sizden uzak bir yere giderse , isimlik sayesinde bulan kişi direkt olarak size arkasında bulunan numara ile size doğrudan ulaşabilir . Bu sebeple isimlik alırken numaranızı isimliğinizin arkasına yazdırmanız durumunda bunun gibi tehlikeli durumlarda hiç bir şekilde çekinmenizi gerektiren bir durum olmaz ve doğrudan bulan kişi sizinle irtibata geçebilir .


2. Evcil dostunuzun ismini daha iyi kavraması adına gerekli bir aksesuardır. 


Evcil dostunuzun ismini gören her kişi ismi ile hitap ederse , evcil dostunuz ciddi anlamda bu ismi benimseyecektir ve her söylendiğinde ismini benimseyerek harekete geçecektir . Bu sebeple isimlik gerekli bir aksesuar olarak kullanılmalıdır . 


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.