sadsad x
asdasd
Kedi Malzemeleri

Birbirinden farklı model ve renk seçenekleri ile, aradığınız tüm kedi malzemeleri, Kuru mama kalitesi ve güvencesi ile kapınıza geliyor. Petshop ürünleri kategorisinin altında bulunan bu bölümde, kediler için ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.


✅Kedi Kuru Mama Tümünü Gör )

Bazı kediler, kuru mama tercih ederler ve lezzetine asla “hayır” diyemezler. Kurumama.com olarak evcil hayvan kategorisinde en çok tercih edilen hayvanlar için; sağlıklı, kaliteli, içeriği ile besleyici ve kedilerin uzun ömürlü olması için gerekli tüm besin değeri, mineral ve vitaminleri barındıran kedi kuru mama seçeneklerini sunuyoruz . Kedi kuru mama kategorimizde her çeşit tat seçeneği ve tüm kilo seçenekleri ile sizlere yıllardır hizmet sunmaktayız. 

⭐Diyet Kedi Maması için tıklayın.
⭐Kısırlaştırılmış Kedi Maması için tıklayın.
⭐Yavru Kedi Maması için tıklayın.
⭐ Yetişkin Kedi Maması için tıklayın.

Hem daha sağlıklı evcil dostlara sahip olmak hem de daha sempatik varlıklara ulaşmak için mama tercihinde doğru seçeneğe kurumama.com ile ulaşabilirsiniz.Yukarıda bulunan kategorilerden isteğinize ve ihtiyacınıza göre hareket etmeniz durumunda kısa  sürede dilediğiniz kuru mamayı satın alabilirsiniz. 

✅Kedi Konserve Mama ( Tümünü Gör )

Konserve kedi mamaları, kedilerin daha canlı ve diri kalmaları için tercih edilebilecek önemli mamalardır. Eğitimlerini daha kolay hale getirmek, sağlıklarını güvence altına alabilmek ve daha da  önemlisi uzun ömürlü olmalarına katkıda bulunabilmek için tercih edebileceğiniz onlarca marka ve  ürün grubu arasından kedi konserve mama tercihini kurumama.com ile daha kolay yapabilirsiniz.

Yavru Kedi Konservesi için tıklayın.
Yetişkin Kedi Konservesi için tıklayın.
Yaşlı Kedi Konservesi için tıklayın.

Yukarıda bulunan kedi konserve mama kategorilerine , evcil dostunuzun "Yaşına ve Büyüklüğüne" göre giriş yaparak sorunsuz şekilde dilediğiniz konserve mama çeşitine dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz .

✅Kedi Kumu Çeşitleri ( Tümünü Gör )

Kediler, hijyenik hayvanlardır. Tuvalet ihtiyaçlarını kedi başlarına giderirken kumu eşelerler ve kumun üzerini kapatarak kötü kokunun yayılmasını engellerler. Ancak her ne kadar bu konuda duyarlı olsalar da ev içerisinde beslenen kediler, kötü koku yayabilirler. Bu nedenle kedi kumu seçerken dikkatli davranmanızda fayda vardır. doğal maddelerden üretilen kedi kumları, hem daha hijyenik hem de daha sağlıklıdır. Bu yüzden seçiminizi yaparken bu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Doğal Kedi Kumu için tıklayın..
Silika Kedi Kumu için tıklayın..

Kedi kumu satın almadan önce satın alacağınız kedi kumunun özelliklerine dikkat etmeniz gerekmektedir.Satın alacağınız ürünün "Doğal veya Slika (Kristla)" olduğunu belirleyip yukarıdaki tablodan satın alacağınız ürün kategorisine giriş yapın ve ürününüzü belirleyin.Dilediğiniz ürünü güvenli şekilde satın alarak hem evcil dostunuzun hem kendi hijyen kurallarınıza katkıda bulunabilirsiniz .

✅Kedi Tuvaleti Çeşitleri  (Tümünü Gör)

Kediler yukarıda da bahsettiğimiz gibi tuvalet ihtiyaçlarını giderirken ortamın hijyenik olmasına dikkat ederler. Evinizin bir köşesinde minik petiniz için ayırdığınız alanda veya tuvalet bölgesinde kediniz için özel kedi tuvaleti alanı oluşturarak ihtiyaçlarını daha kolay gidermelerine yardımcı olabilirsiniz. Kedi tuvaletleri iki farklı çeşitten oluşmaktadır , " Kapalı Kedi Tuvaleti ve Açık Kedi Tuvaleti " olarak satışa sunulmaktadır.Bu iki farklı modelden her hangi birini evinizin kullanım alanına göre tercih ederseniz hiç bir sorun yaşanmaz ve evcil dostunuzun tuvalet alanını oluşturmuş olursunuz .

Açık Kedi Tuvaleti için tıklayın..
Kapalı Kedi Tuvaleti için tıklayın..

Kedi tuvaleti çeşitleri yukarıda belirttiğimiz gibi ikiye ayrılmaktadır . Dilediğiniz kedi tuvaleti modeline kategorilerilerimiz aracılığı ile ulaşabilir ve evcil dostunuzun yaşam alanını siz belirleyerek evinizde hijyen konusunda böylelikle hiç bir sorun yaşamazsnız .

✅Kedi Tırmalama Ürünleri (Tümünü Gör)

Kediler, oyun oynamayı çok seven ve günün büyük bir bölümünü uyku ve oyun oynamakla geçiren hayvanlardır. Uyandıklarında çevrelerinde gördükleri her şeyi oyuncak niyetine kullanan kediler, bu hareketleri yüzünden çevrelerine zarar verebilirler. Kedi tırmalama ile bu tip zarar verici durumlarınmönüne geçerek kendileri için oluşturduğunuz alanlarda vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Kedi tırmalama ürünleri sadece renk olarak birbirinden farklıdır , ancak model olarak ayrı bir kategoriye ayrılmazlar. Dilediğiniz kedi tırmalama ürünü kurumama.com üzerine bulabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

✅Kedi Taşıma Çantası ve Yatakları (Tümünü Gör)

Kediler, rahatlıklarına düşkün hayvanlardır bu yüzden onlarla seyahat ederken veya evde bırakırken dikkatli davranmak zorundasınız. Taşımada kolaylık sağlayacak kedi taşıma çantaları, son derece dayanıklı ve kaliteli ürünlerden üretilerek kedi sahiplerine sunulmaktadır. 

Seyahatlerin ve yolculukların kolaylaşmasını sağlayan kedi taşıma çantası modellerini inceleyerek en doğrusu üzerinde karar verebilirsiniz. Evinizde kediniz için ayırdığınız bölümlerin rahat olması ve kedinizin daha güzel uyuması için tercih edebileceğiniz onlarca kedi yatakları arasından renk ve özellik bakımından kedinize en uygun modeli seçerek, alanların daha kullanışlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. 

Kedi Taşıma Çantası Modeller için tıklayın..
 Kedi Yatak Modeller için tıklayın..

Kedinizin hem daha dinç kalabilmesi hem de uykusunu iyi alabilmesi için buna dikkat etmeniz gerekiyor.

Kurumama.com’da yer alan kedi malzemeleri kategorisinde kedinizin ihtiyaç duyabileceği her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Kedi oyuncakları, kedi tasmaları, kedi paspası, kedi tırnak makası, kedi tarak ve fırçaları, kedi mama ve su kapları, kedi evi gibi tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz sitemizden vereceğiniz siparişleriniz kısa sürede hızlı kargo özelliği sayesinde adresinize teslim edilecektir.

✅Kedi Tasma Modelleri (Tümünü Gör)

Kedi tasma modelleri genellikle müşterilerimiz tarafından tercih edilen bir üründür . Kedi tasmaları kendi içerisinde iki farklı kategoriye ayrılmaktadır. Boyun ve Göğüs Tasması iki farklı kategoriye ayrılan kedi tasmalarında dilediğiniz ürünün olduğu kategoriye girerek,kısa süre içerisinde satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

⭐Kedi Boyun Tasması için tıklayın.
⭐Kedi Göğüs Tasması için tıklayın.

Yukarıda bulunan kategorilerin tamamında birbirinden şık ve birbirinden güzel renk çeşitleri ile sizlere hizmet sunmaktayız. Satın aldığınız tüm ürünler aynı gün içerisinde kargoya verilir ve kısa süre içerisinde elinize ulaşması sağlanır. 


✅Diğer Kedi Malzemeleri

Aşağıda bulunan diğer kedi malzemeleri , kedi bakımında gerekli olan ve olmazsa olmayan ürünlerden oluşmaktadır. Dilerseniz aşağıda bulunan ürün kategorilerinide gezinmenizi isteriz. Kurumama.com üzerinde bulunan ürün yelpazemizin hemen hemen atmamı bilinmiş markalar ve kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.Her zaman ilk olarak müşteri memnuniyetini üst seviyelere tuttuğumuz için bizden memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. 


⭐Kedi Kumu Kürekleri için tıklayın..
⭐Kedi Oyuncakları için tıklayın..
Kedi Tuvalet Önü Paspasları için tıklayın..
⭐Kedi Tarağı ve Fırçaları için tıklayın..

Kediler, ilgiyi seven ve sahiplerine karşı yaptıkları sempatik hareketlerle beğeni toplamayı başaran hayvanlardır. Bu nedenle kediniz için malzeme seçimine dikkat etmeniz gerekmektedir, kediniz ile olan ilişkinizin daha sağlıklı olabilmesi ve size karşı daha duygusal ve sıcakkanlı olabilmesi için bu, önemli bir detaydır. Kedi malzemeleri veya kedi aksesuarlar, kedilerin ihtiyaç duydukları ürünlerdir. Mama, çanta, konserve, tuvalet, tırmalama gibi birçok ürün grubunda yer alan ürünler, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Aynı zamanda dünyaca ünlü markaların ürünlerinin olması ise daha güvenilir alışveriş yapmayı kolaylaştırmaktadır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.