Kedi Malzemeleri


Birbirinden farklı model ve renk seçenekleri ile, aradığınız tüm kedi malzemeleri, Kuru mama kalitesi ve güvencesi ile kapınıza geliyor. Petshop ürünleri kategorisinin altında bulunan bu bölümde, kediler için ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Kedi Malzemeleri

Kediler, ilgiyi seven ve sahiplerine karşı yaptıkları sempatik hareketlerle beğeni toplamayı başaran hayvanlardır. Bu nedenle kediniz için malzeme seçimine dikkat etmeniz gerekmektedir, kediniz ile olan ilişkinizin daha sağlıklı olabilmesi ve size karşı daha duygusal ve sıcakkanlı olabilmesi için bu, önemli bir detaydır.

Kedi malzemeleri veya kedi aksesuarlar, kedilerin ihtiyaç duydukları ürünlerdir. 
Mama, çanta, konserve, tuvalet, tırmalama gibi birçok ürün grubunda yer alan ürünler, kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. Aynı zamanda dünyaca ünlü markaların ürünlerinin olması ise daha güvenilir alışveriş yapmayı kolaylaştırmaktadır.

Kedi kuru mama

Bazı kediler, kuru mama tercih ederler ve lezzetine asla “hayır” diyemezler. Kurumama.com olarak evcil hayvan kategorisinde en çok tercih edilen hayvanlar için; sağlıklı, kaliteli, içeriği ile besleyici ve kedilerin uzun ömürlü olması için gerekli tüm besin değeri, mineral ve vitaminleri barındıran kedi kuru mama seçeneklerini sunuyoruz.

Hem daha sağlıklı petlere sahip olmak hem de daha sempatik varlıklara ulaşmak için mama tercihinde doğru seçeneğe sitemiz ile ulaşabilirsiniz.


Kedi konserve mama


Konserve kedi mamaları, kedilerin daha canlı ve diri kalmaları için tercih edilebilecek önemli mamalardır. Eğitimlerini daha kolay hale getirmek, sağlıklarını güvence altına alabilmek ve daha da  önemlisi uzun ömürlü olmalarına katkıda bulunabilmek için tercih edebileceğiniz onlarca marka ve  ürün grubu arasından kedi konserve mama tercihini sitemiz ile daha kolay yapabilirsiniz.


Kedi kumu


Kediler, hijyenik hayvanlardır. Tuvalet ihtiyaçlarını kedi başlarına giderirken kumu eşelerler ve kumun üzerini kapatarak kötü kokunun yayılmasını engellerler. Ancak her ne kadar bu konuda duyarlı olsalar da ev içerisinde beslenen kediler, kötü koku yayabilirler. Bu nedenle kedi kumu seçerken dikkatli davranmanızda fayda vardır. doğal maddelerden üretilen kedi kumları, hem daha hijyenik hem de daha sağlıklıdır. Bu yüzden seçiminizi yaparken bu noktalara dikkat etmeniz gerekmektedir.


Kedi Tuvaleti


Kediler yukarıda da bahsettiğimiz gibi tuvalet ihtiyaçlarını giderirken ortamın hijyenik olmasına dikkat ederler. Evinizin bir köşesinde minik petiniz için ayırdığınız alanda veya tuvalet bölgesinde kediniz için özel kedi tuvaleti alanı oluşturarak ihtiyaçlarını daha kolay gidermelerine yardımcı olabilirsiniz. Açık kedi tuvaleti veya kapalı kedi tuvaleti seçeneklerinden kediniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz.


Kedi tırmalama


Kediler, oyun oynamayı çok seven ve günün büyük bir bölümünü uyku ve oyun oynamakla geçiren hayvanlardır. Uyandıklarında çevrelerinde gördükleri her şeyi oyuncak niyetine kullanan kediler, bu hareketleri yüzünden çevrelerine zarar verebilirler. Kedi tırmalama ile bu tip zarar verici durumlarınmönüne geçerek kendileri için oluşturduğunuz alanlarda vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz.


Kedi taşıma çantası ve kedi yatakları

Kediler, rahatlıklarına düşkün hayvanlardır bu yüzden onlarla seyahat ederken veya evde bırakırken dikkatli davranmak zorundasınız. Taşımada kolaylık sağlayacak kedi taşıma çantaları, son derece dayanıklı ve kaliteli ürünlerden üretilerek kedi sahiplerine sunulmaktadır.

Seyahatlerin ve yolculukların kolaylaşmasını sağlayan kedi taşıma çantası modellerini inceleyerek en doğrusu üzerinde karar verebilirsiniz. Evinizde kediniz için ayırdığınız bölümlerin rahat olması ve kedinizin daha güzel uyuması için tercih edebileceğiniz onlarca kedi yatakları arasından renk ve özellik bakımından kedinize en uygun modeli seçerek, alanların daha kullanışlı hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kedinizin hem daha dinç kalabilmesi hem de uykusunu iyi alabilmesi için buna dikkat etmeniz gerekiyor.

Kurumama.com’da yer alan kedi malzemeleri kategorisinde kedinizin ihtiyaç duyabileceği her şeyi bir arada bulabilirsiniz. Kedi oyuncakları, kedi tasmaları, kedi paspası, kedi tırnak makası, kedi tarak ve fırçaları, kedi mama ve su kapları, kedi evi gibi tüm ürünleri bir arada bulabileceğiniz sitemizden vereceğiniz siparişleriniz kısa sürede hızlı kargo özelliği sayesinde adresinize teslim edilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.