Kurumama.com, sempatik dostlarımızın bakımı ve tüy sağlığı için gerekli tüm eşyaları siz kedi sahipleri için bu kategoride topladı! Birçok marka ve çeşitleriyle Kedi Tarağı ve Fırçası ürünlerini bu kategorimizden inceleyip uygun fiyat garansiyle can dostlarımızın bakımı ve sağlığı için hemen Satın Alabilirsiniz.

Kedi Tarağı Marka Filtreleri: Catidea, Kont, Nobby, Pet Style, Record, Trixie

Sıralama seçin

İnce Diş, 22cm
45,94 TL 68,91 TL
-
+
Geniş Diş , 22cm
68,05 TL 102,08 TL
-
+

22 Cm
52,54 TL 78,81 TL
-
+

8,5 x 4,5 cm
38,27 TL 57,40 TL
-
+
12 x 7,5 cm
56,79 TL 85,18 TL
-
+

(S) 6 CM
50,00 TL 75,00 TL
-
+
(M) 6 CM
55,00 TL 82,50 TL
-
+

Kedi Tarakları ve Fırçaları Ne İşe Yarar?

Kedi Tarakları ve Fırçaları kedilerin gündelik yaşamlarında kullanılması büyük önem taşıyan Kedi Bakım ve Sağlık ürünlerindendir. Kedilerin tüylerini; en kaliteli ve sağlıklı bakım ürünlerinin bulunduğu Kurumama.com adresinden satın alacağınız Kedi Tarağıyla düzenli olarak tarama işlemi uygulamanız, kedilerin vücutlarında kalmış ölü tüyleri temizlemenizi sağlayacaktır.

Kedileri düzenli taramanın birçok faydası olması kedi sahiplerini, Sitemizde en çok ziyaret edilen kategorilerden biris olan Kedi Tarakları ve Fırçaları sayfasına getirmektedir. Sizde kedinizin daha iyi bakımı için hemen kurumama.com' dan Kedi Tarağı&Fırçası alın; ölü tüyleri yutmasını engelleyin!


Kedi Tarağı Nasıl Olmalı?

Kediler bilindiği üzere çok titiz ve bakımlarına özen gösteren canlılardır. Vücut bakımlarını yaparken dillerini kullanmaları dökülen tüylerini yutmalarına ve buda çeşitli hastalıklara sebep olmaktadır. Bu hastalıkları önlemek, daha sağlıklı tüy görünümü için Kedi Tarağı, Kedi Fırçası kullanmalıyız.

Kedi Tarakları, kedileri incitmeyecek, yumuşak tırtıklara sahip olmalı. Aradığınız kedi tarağı birbirinden ucuz fiyatlar ve hızlı kargoyla Kedinizin Sitesi: Kurumama.com ADRESİNDE!


DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.