Sürekli evde vakit geçiren kedilerin tırnaklarının düzenli olarak kesilmesi gerekir. En kaliteli ve uygun fiyatlı Kedi Tırnak Makası kurumama.com' da! Sizde hemen kedinizin bakımı ve tırnak sağlığı için sitemizde bulunan Kedi Tırnak Makaslarını inceleyebilir, kedinize en uygununu yüzlerce kaliteli ürün arasından seçebilirsiniz. Hızlı kargo ve sepetinizi 100 TL üzerine çıkararak ÜCRETSİZ KARGO imkanından faydalanabilirsiniz.

Marka Filtresi: Godness Cat, Trixie

Sıralama seçin

13 Cm
65,84 TL 98,76 TL
-
+

Kedi Tırnak Bakımından Yardımcı Ürünler için Kurumama.com'a!

Kediler, temizlik konusunda son derece titiz ve hassas varlıklardır. Genel olarak kendi temizliklerini kendi başlarına yapmayı sevseler de bazı durumlarda işlerini kendi başlarına göremezler. Tırnak kesimi konusunda mesela sahibinin hassas olması gerekir.

Periyodik olarak kedi tırnak bakımı yapıldığında, kedilerin sağlığı çok daha yerinde olur. Tabi ki kedilerde tırnak bakımı önemlidir, fakat bunu yaparken dikkat edilmesi gereken detayları da göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Mesela kedi tırnak makası seçiminde son derece dikkatli davranmak, kedi sahiplerinin kesinlikle üzerinde durmaları gereken önemli bir detaydır.


Kedi Tırnak Makası Nasıl Olmalıdır?

İnsan ile kedilerin tırnak yapıları birbirinden farklıdır. Bu yüzden bebek tırnak makası ile kedilerin tırnakları kesilmez. Bunun yerinde kediler için özel olarak tasarlanan tırnak makaslarını tercih etmek gerekiyor.

Kedinin canını acıtmayacak, tırnak bakımı yapılırken rahatsızlık duymayacak ve uzun süre kullanıma dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmek gerekiyor. Kedi tırnak makası seçimi için yüzlerce seçenek ile sizlere hizmet verdiğimiz sitemizde, dünyaca ünlü markaların ürünlerine yer vermeye özen gösteriyoruz.

Kullanıcıları tarafından onaylanan ve tavsiye edilen kedi tırnak makasları arasından sizin için en uygun olanını tercih ederek sipariş verebilirsiniz.


En İyi Kedi Tırnak Makasları

Kaliteli ürün, uygun fiyat, kolay ödeme seçenekleri ve hızlı kargo özelliği ile müşterilerimize hizmet verdiğimiz sitemiz kurumama.com’da en iyi kedi tırnak makaslarına yer vererek pet sahiplerinin işini kolaylaştırmaya devam ediyoruz.  Trixie kedi tırnak makası, Godness Cat kedi tırnak makası ve Nobby kedi tırnak makası ürünleri arasından en ideal seçimleri yapabileceğiniz sitemiz ile güvenli alışveriş yapmanın keyfini yaşayacaksınız.


Kurumama.com ile hızlı kargo

Petshop ürünleri satış hizmeti sunduğumuz sitemiz, güvenli alışveriş yapmanız için son derece geliştirilmiş özelliklere sahip olup alanında en çok tercih edilen adreslerden biridir. Kedi tırnak makası seçeneklerinden sizin için en ideal olanını seçerek kısa sürede elinizin altında bulabilirsiniz.


DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.