Kedi tuvalet önü paspası tamamen hijyen kurallarına önem gösteren müşterilerimiz tarafından ciddi anlamda çok sevilen ürünler arasında yer almaktadır . Evcil dostunuzun tuvalet sonrasında paspasta patilerini temizleyerek çıkması ciddi anlamda evinizin hijyen kurallarına uygun olmasını sağlayan bir üründür . Kedi tuvalet önü paspası satın alırken boyutlarına dikkat ederseniz hiç bir sorun yaşanmayacaktır . 

Sıralama seçin
41 X 25 cm Antrasit
29,19 TL
-
+
59 X 35 cm Antrasit
50,92 TL
-
+
45 X 37 cm Antrasit
50,92 TL
-
+
40 X 60 cm Antrasit
67,75 TL
-
+
40x30cm - Pembe
33,65 TL
-
+
38x60Cm - Gri
127,77 TL
-
+
60x45cm Lacivert
67,75 TL
-
+

Kedi Tuvalet Paspas Nedir ?

Kedi tuvalet paspası , evcil dostunuzun tuvaletinin hemen önüne  paspas olarak konulmaktadır . Kediniz tuvalet sonrasında doğrudan o paspa üzerinde patilerini güzel şekilde temizlemesi adına üretilen bir hijyen ürünüdür . Kedi tuvalet ve temizlik ürünleri ciddi anlamda evcil dostunuzun sağlığı ve sizin sağlığınız açısından gerekli bir üründür . 

Kedi Tuvalet Paspası Kullanmak Gereklimidir ?

Kedi tuvalet paspası gerçekten kullandığı taktirde sağlık açısından gerekli bir üründür . Olmazsa olmaz bir ürün değildir ancak evinizde , kedi kumu ve kedi kumu tozu istemiyorsanız paspas satın almanızı öneririz . Kedi tuvalet paspası oldukça pahalı bir ürün değildir ve bir kere satın alındığı için sağlık açısında bu ürünü satın almanız durumunda mantıklı bir hareket olacağını unutmayın . 

Kedi Tuvalet Paspası ile Alakalı Diğer Kategorilerimiz :  Kedi Kumu , Kedi Tuvaleti Poşeti , Kedi Kapıları , Kedi Yatağı  , Kedi Tuvaleti

DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.