Kedili evlerde olmazsa olmaz ürünlerin başında gelen Koku Giderici Ürünler, Türkiye ' nin en çok tercih edilen "Pet Shop"  sitesi; Kurumama.com ' da! Kedilerin ortamı olumsuz etkileyen kokularının üstesinden gelen bu ürünler siz hayvanseverler için, aynı gün kargo ve 100 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo imkanıyla yalnızca tek tık uzağınızda.

Benzer Kategori Filtreleri: Doğal Kedi Kumu, Slika Kedi Kumu, Kedi Kumu Küreği

Sıralama seçin

175 ML
33,17 TL 49,76 TL
-
+

200Gr
29,49 TL 44,23 TL
-
+

750 Gr
46,39 TL 69,59 TL
-
+

750 Gr
46,39 TL 69,59 TL
-
+

Kedi Koku Giderici Ürünler Nedir?

Kediler dillerinde bulunan özel anti bakteriyel salgılarla vücut temizliğini sağlamaktadır. Bazı durumlarda kediler kendi bakımlarını yapamazlar veya yetersiz kalır. Kedilerin yaydığı rahatsız edici kokularla savaşmanın yollarından birisi düzenli bakımlarını yapmaktır. Ancak ne kadar düzenli bakımlarını yapsakta bazı dönemlerde doğal yapıları gereği koku yayarlar. Kötü kokuların yayıldığı dönemlerden biriside çiftleşme zamanıdır. Kurumama.com ' dan alacağınız tamamen zararsız ve oksijen miktarını düşürmeyen Koku Giderici Ürünler ile bu kokuları kontrol altına alabilirsiniz.


Kedi Kokusuna Çözüm

Kedi Kumlarından gelen kokulara çözüm olması için üretilmiş Kedi Kumu Parfümleri; Kedi Koku Giderici Ürünlerin Sitesi: Kurumama.com bulabileceğiniz birçok koku çeşidi (Bahar Esintisi, Lavanta, Bebek Pudrası) ile kedi kokusuna çözüm buluyor.  Sitemizde yer alan Kedi Kumu Parfüm ürünlerini Satın Alarak sizde evinizdeki kedi kumundan gelen kötü kokuları giderebilirsiniz.


DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.