sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Kedi Konserve Mamaları sürekli olarak olmasada dönem dönem kullanılması gereken mana türüdür . Konserve kedi mamaları kedilerinizin damak tadlarına göre tasarlanmış ve bir birinden farklı aromaya sahip konserve mama çeşiti bulunmaktadır . Kedi konserve mamaları kategorimizden sorunsuz şekilde dilediğiniz aromada ve dilediğiniz marka konserve mamayı satın alarak dostunuzu ödüllendirebilirisniz .


Kedi Konserve Mama Markaları :  Dax , Felix , Gimcat , Gourmet Gold , Gourmet Perle , Prevital , Quik , Royal Canin , Schesir , Tomi ,Whiskas


Konserve kedi maması kediniz için alternatif bir beslenme metodudur. Konserve kedi maması ve kuru kedi maması arasında besin değerleri açısından pek bir fark yoktur.

Sonuçta ikisi de aynı hammaddelerden üretilir ve konservede muhafaza olanlarda kuru mama kadar güvenilir kedi mamasıdır. Sağlıklı kedi mamasını muhafaza etmek için iki ayrı metottur kuru ve yaş mama.

Kedinizin yemek konusunda ki hassasiyeti de tıpkı size benzer. Çoğu zaman tek düze beslenmekten sıkılırlar ve lezzetli menüsüne rağmen mutlaka başka arayışlara girerler. Bu sebeple sürekli konserve kedi maması ile beslenen bir pet kuru kedi maması arayışına veya kuru mama ile beslenen bir kedi konserve-yaş kedi maması arayışına girebilir. Bunda herhangi bir sorun yoktur. Sitemizden alacağınız her çeşit mama, güvenilir kedi mamasıdır ve piyasa emsallerinin üstünde, uzmanlar tarafından formüle edilmiş ve onaylanmış kaliteli kedi mamasıdır.

Konserve Mama Çeşitleri ; 

1.Yaşlı Kedi Konserveleri için tıklayın.   (Senior) 
2.Yetişkin Kedi Konserveleri için tıklayın.  (Adult)
3.Yavru Kedi Konserveleri için tıklayın (Kitten)


Konserve Mama Tat Çeşitleri ; Karışık , Kuzu & Dana , Tavuk Kümes Hayvanı  Hindi  Balık , Tavşan


Konserve kedi mamaları kuru mama ile aynı formülasyona sahip vitaminli kedi mamalarıdır. Sadece üretim teknikleri yaş paketlemeye göre yapılır. Tazeliğini uzun süre koruması için ise elbette konserve kedi maması halinde satışa sunulur.

Kedinizin kemik sağlığı, diş sağlığı, büyümesi için gereken vitamin ve minareller konserve kedi mamasında bolca bulunur. Ayrıca tahılsız konserve kedi maması, kuzu etli konserve kedi maması, çiftlik tavuklu kedi maması, balıklı kedi maması gibi bolca çeşitleri vardır. Yavru kediler içinse bol protein ve kalsiyumlu, kedinizin sağlıkla büyümesi için gereken bütün vitaminleri içere yavru konserve kedi maması çeşitlerimiz sitemizde mevcuttur.

Sizde kedinizin gelişimi, sağlığı ve damak tadı için sitemizde bulunan kaliteli kedi mamalarını deneyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.