sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 441 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 12

Sitemizin bu kategorisinde köpeklerinizin sağlık ve bakımı için gerekli olan  tüm ürünlere ulaşabilirsiniz. Köpeğinizin tedavi sürecinde size lazım olabilecek ürünlerin yanı sıra herhangi bir operasyon geçirdiği vakit koruyucu yakalık vb. ürünler ile kendine zarar vermesini engelleyebilirsiniz. Köpek bakımı için gerekli olan ürünler için kurumama.com adresini takip edin.


Köpek Bakım ve Sağlık Ürünleri Markaları:  Andis , Animology , Beaphar , Ferplast , Furminator , Kong , Pet Active , Trixie


Köpek Bakım Ve Sağlık Ürünleri

Türkiye'nin en büyük online pet shop platformlarından biri olan kurumama.com üzerinden köpeğiniz için gerekli olan tüm " Bakım ve Sağlık " ürünlerine 7/24 ulaşabilirsiniz. Çeşitli kategoriler altında gerekli tüm bakım ürünlerine sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkün. Tuvalet torbaları, çiş eğitim pedleri, besin takviyeleri gibi birçok kategori latında yüzlerce ürüne ulaşabilirsiniz.


Köpek Tuvalet Torbaları

Köpek bakımı için en temel ihtiyaçlardan biridir. Bunun nedeni ise bildiğiniz gibi köpekleri gezdirmeye çıkardığınız vakitlerde zamansız tuvalet ihtiyaçları olabilir bu gibi durumlarda bulunduğunuz ortamda tuvaletini yapma gibi bir durumu olabilir bu nedenle bu torbaları kullanarak sokağın kirlenmesini önleyebilir ve çevre kirliliğinin önüne geçebilrisiniz.


Tuvalet Eğitim Damlaları

Köpeğinizin eğitimi ve sağlıklı şekilde bakımı için en önemli ürünlerden biri de eğitim damlalarıdır. Tuvalet eğitim damlaları köpeğinizin tuvaletini yapacağı konuma damlattıktan sonra bunu köpeğinize koklatmanız halinde köpeğiniz bir zaman sonra bu işaretlediğiniz noktaya tuvaletini gerçekleştirecektir. Bu da tuvalet eğitimini daha kolay hale getirmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.