Güncel en çok beğenilen ve tercih edilen Köpek Deri ve Kumaş Yataklara ulaşabileceğiniz Türkiye' nin Petshop Adresi : Kurumama.com'da seçkin markaların ürünlerini "kapıda ödeme ve aynı gün kargo" avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. Yüzlerce model ve renk seçeniğine sahip köpek yatakları bir tık uzağınızda.

Köpek Yatak Modelleri: Köpek Su Geçirmez Yatak Modelleri

Sıralama seçin
1 2 3 4 5
80X60Cm Gri
179,68 TL
-
+
90X70Cm Gri
215,74 TL
-
+
60X40Cm Gri
100,36 TL
-
+
70X50Cm Gri
129,15 TL
-
+
80X60Cm Gri
213,73 TL
-
+
90X70Cm Gri
256,62 TL
-
+
1 2 3 4 5

Köpek Deri ve Kumaş Yatak Modelleri

En iyi dostlarımız olarak tabir ettiğimiz köpekler; kemik ve eklem hastalıklarına çok sık yakalanmaktadır. Bu hastalıkların en büyük sebeplerinden birisi köpeklerin bulduğu her yere yatmasıdır. Bu durumun önüne geçmek için Kurumama.com adresinden bulabileceğiniz yüzlerce çeşit ve renkte Köpek Deri ve Kumaş Yatak Modellerini incelebilir dilerseniz köpeğiniz için en uygun yatağı Hemen Satın Alabilirsiniz.

Köpek Yatağı Seçimi Nasıl Olmalı?

Köpeğinizin ırkı, cinsi ve fiziksel özellikleri; Köpek Yatağı Seçimi sırasında sizlere referans olacak bilgilerdir. Köpeğiniz eğer yavru ise yatak alırken 2 kere düşünmelisiniz çünkü köpeğiniz doğal olarak büyüyecektir ve aldığınız yatak ileride olmayabilir. Bu sebepten dolayı ileride oluşacak boyutlara göre yatak seçmelisiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişler "hızlı kargo" özelliğiyle aynı gün yola çıkmaktadır.

Sitemizden alacağınız Köpek Deri ve Kumaş Yatakların markalarını ve özelliklerini incelemelisiniz. Kurumama.com' adresinden yapacağınız bütün alışverişler en çok tercih edilen ve kalite strandartları üst seviye markalardan olacaktır. Dostunuzun yatış pozisyonuna ve vücut tipine yatak seçimi sırasında dikkat edilmesi gerekir.Kurumama.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde her zaman bir olumsuzluk durumunda iade hakkınız olduğunu unutmayınız!

DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.