sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kurumama.Com adresinin bu kategorisi altında sizlere " Köpek Eğitimi " döneminde ihtiyacınız olabilecek ürünlere ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan binlerce ürün arasından dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Sipariş, ürün bulma vb. durumlarda herhangi bir sıkıntı yaşamanız durumda " Canlı Destek " ekibi üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Güncel Markalar:  Beaphar , Pet Safe , Sprenger , Trixie


Köpek Eğitim Setleri

Köpekler için eğitim vazgeçilmezidir. Eğitimlerin doğru yapılması onların ev ortamı, çevresine, çocuklara vb. çeşitli durumlarda oldukça iyi davranabilmesini ve daha kolay itaat etmesini sağlar. Eğitimin yanlış veya eksik yapılması durumunda olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle doğru eğitim eşyaları veya setleri ile en iyi şekilde köpeğinizin eğitimini gerçekleştirebilirsiniz.


Köpek Eğitim Seti Gerekli Mi ?

Eğitim setleri veya araçları köpekler için gereklidir. Fakat bunun doğru kişiler tarafından yapılması daha önemlidir. Eğitimin yanlış veya bilmeyen birileri tarafından yapılması halinde olumsuz sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Kısaca eğitim setlerinin alınması gerekli fakat doğru kişiler kullanılması önemlidir. Fakat basit eğitimler için frizbi, toplar, kemikler vb. araçlar kullanabilirsiniz. Daha ağır ve ciddi eğitimler için gerekli ekipmanlar bilgili kişiler tarafından yapılması gereklidir.


Köpek Eğitim Seti Fiyatları

Kurumama.com üzerinden " Köpek Eğitim Seti " kategorisi altında köpek eğitiminde kullanabileceğiniz çeşitli ürünlere ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz titizlikle kontrol edilerek onaylanmaktadır. Siparişleriniz sırasında yaşayacağınız herhangi bir sorunda sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilir canlı destek departmanından destek alabilirsiniz. Sitemizde yer alan fiyatlar sektördeki birçok platforma kıyasla daha uygun olabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.