Köpek Gezdirme Tasması ve Köpek Gezdirme Kayışı, hemen hemen bütün Köpek Dostu olan hayanseverlerin sahip olduğu Köpek Malzemelerindendir. En çok tercih edilen markaların ürettiği Köpek Gezdirme Tasmalarını, Kurumama.com farkıyla en uygun fiyatlarla dilediğiniz zaman aynı gün kargo imkanıyla sipariş edebilirsiniz.

Gezdirme Tasması Marka Filtresi: Beeztees, Flexi, Flip, Julious-K9, Nobby, Pawise, Reddingo, Trixie, Xcho

Sıralama seçin
1 2 3 4 5 6 7
13mm
11,50 TL
-
+
25mm
21,10 TL
-
+
19mm
18,16 TL
-
+
Siyah - Turuncu
76,47 TL
-
+
- Mavi - Siyah
76,47 TL
-
+
1 2 3 4 5 6 7

Köpek Gezdirme Tasması Modelleri Nelerdir?

Sakin ve çevresindeki canlılara sataşmayan dostça köpekleriniz varsa, Köpek Gezdirme Tasması kullanmanız çok doğru olacaktır. Eğer köpeğiniz diğer köpeklere ve yanından geçen insanlara saldırgan tavır sergiliyorsa malesef Köpek Gezdirme Tasması yeterli olmayacaktır. Saldırgan ve eğitimi henüz bitmemiş köpekler için tasarlanmış Köpek Eğitim Tasması kullanmanızda fayda vardır. Köpek Gezdirme Tasmaları kullanırken her zaman köpeğinize otorite siz olduğunuzu hissettirmelisiniz, böylece köpeğiniz tasmaya kolayca alışacaktır.

Köpek Tasma Kategorileri: Köpek Göğüs TasmasıKöpek Eğitim TasmasıKöpek Ağızlığı


Köpek Gezdirme Tasması Fiyatları

Genellikle sitemizde yer alan dostlarımız için özenle seçilen, Köpek Malzemeleri bütçenizi zorlamayacak seviyededir. Köpek Gezdirme Tasması Fiyatları da aynı şekilde çok uygundur. Türkiyenin en çok tercih edilen Köpek Tasmalarının bulunduğu Kurumama.com kaliteli ürünleri, bütçenize uygun fiyatlarla sunması sayesinde dostlarınızın cildine zarara vermeyen Köpek Gezdirme Tasmalarını Hemen Satın Alabilirsiniz.


DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.