sadsad x
asdasd
Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2

Köpek ürünleri arasında mecburi gibi gözükmeyen köpek kıyafetleri aslında faydası olan bir kategordiri. Köpek kıyafetleri en çok soğuk havalarda köpeğin üşümesine engel olduğundan dolayı tecih edilmektedir

Trixie Köpek Kıyafetleri veya  Kong Doggy Dolly markalarına sitemiz üzerinden bakabilirsiniz.


Köpek Kıyafetleri


Köpek Kıyafetleri

Köpekler ve sahipleri arasında inanılmaz bir bağ vardır. Bunun en büyük sebebi köpeklerim doğuştan sahip olduğu sadakat hissidir. Onlar bakıcılarına sadece bir kez bağlanır ve onu hayatlar boyunca sahiplenirler. Köpek sahipleri içinde köpek yetiştirmek bir aşktır. Onlar sevimli dostlarının bütün ihtiyaçlarını gidermek için, sevgi dolu bir çaba harcarlar. Köpek mamaları, gıda aksesuarları, tasmalar, yataklar, köpek evleri ve daha birçok evcil köpek aksesuarı köpek sahipleri tarafından tercih edilen ürünlerdir. Fakat aynı zamanda zevk ve ihtiyaç meselesi olan petshop ürünleride vardır. Köpek kıyafetleri bunlardandır. Özellikle hassas küçük köpek ırkları için birçok  koruyucu kıyafet, yağmurluk ve patik üretilir ve sahipleri bu köpek aksesuarlarını kendi zevklerine göre köpeklerine giydirir.


Kurumama.com'da, birinci sınıf markaların köpek kıyafetlerini bulabilirsiniz.


Köpek Kıyafeti Çeşitleri

Köpeklerin günlük hayatlarında kullanabileceği çeşitli kıyafet ve aksesuarlar çok önemlidir. Bu sayfada köpeklerinize özel üretilmiş kıyafetler bulabilirsiniz. Kıyafet çeşitleri arasında;

1. Yağmurluk

2. Güvenlik Yelekleri

3. Montlar

4. Kazaklar

5. Çoraplar


gibi çeşitli ürünler yer almaktadır. Bunlar köpeğinizin günlük hayatında ihtiyaç duyabileceği ürünlerdir. Mesela gezdirme esnasında yağmurdan korumak için tercih edilen yağmurluklar oldukça revaçtadır. Dolaşmak için yağışlı havaların geçmesini bekleyemez bir köpek. Fakat sahipleri de onların ıslanmasını istemez. Bu yüzden yağmurdan koruyan kıyafetleri tercih ederler.Birçok köpek sahibi köpeklerini gezdirirken, evde yaşayan hayvanlarının ayaklarının kirlenmemesi için köpek patiklerini tercih eder. Böylece yerden patiye batacak bir yabancı madde veya sokakların kiri, köpeğin patilerine bulaşmaz.


Soğuk günlerde ise kazaklar veya kalın tişörtler tercih edilebilir. Böylece hassas köpeklerin hastalanmasının önüne geçilir. Bugün dünyada birçok köpek sahibi, köpeklerini soğuktan, yağıştan korumak ve hijyenini daim tutmak için evde besledikleri bu sevimli hayvanlara köpek kıyafetleri almayı tercih etmektedirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.