sadsad x
asdasd
Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Türkiye'nin en büyük online pet shop mağazalarından biri olan sitemiz Kurumama.com'da köpek kulübelerini de bulabilir ve sipariş verebilirsiniz. Çeşitli boyut ve renklerde bulunan kulübeler özellikle bahçeli evleri olan kişilerin için daha uygundur. Ev ortamları içinde gerekli boyutlarda köpek kulübelerini de sitemizde bulabilirsiniz. Köpek kulübeleri " Ahşap ve Plastik " olarak  ikiye ayrılmaktadır. Bu sayfamızda tüm köpek kulübelerini listeyebilir dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz.


Köpek Kulübesi Markaları: Trixie


Köpek Kulübesi


Kurumama.com'da, birinci sınıf köpek kulübelerini bulabilirsiniz.

Köpekler bizim en sadık dostlarımızdır. Yüzyıllardır onlarla beraber yaşamaktan memnun bir halde son yüzyılımıza girdik. Apartman daireleri  ve küçük meskenlere tıkılmamıza rağmen onlardan asla vazgeçmedik. Fakat nispeten köpek besleme konusunda şanslı olan insanlar, elbette bahçeli bir evi olan insanlardır. Çünkü köpekler genellikle büyük canlılardır ve evin içinde olmaktansa, dışarıda olmak onların sağlıkları açısından önemlidir.


Köpeklerle olan beraberliğimizde onlarla yaşamak konusunda çok şey öğrendik. Özellikle onların mesken anlayışını öğrendik. Onlar kendilerine ait bir meskenleri olmasından içgüdüsel olarak hoşlanırlar. Bu mesken evinin içinde veya yakınında olursa ona mutlu bir yaşam bahşeder. İşte bu yüzden onlara kulübeler inşa ettik. Onların boyutlarına uygun meskenler.


Köpek kulübelerinin petshop sektöründe hatırı sayılır bir yeri vardır. Köpek mamaları, tasmalardan sonra gelen en önemli aksesuar ürünlerinden biridir. Bu sebeple kalite kalite birçok köpek kulübesi üretilmiştir. Kalite ve çeşit o kadar yüksektir ki, bir marangoza yaptıracağınız kulübeden çok daha verimli ve ucuz kulübeleri, hazır petshop ürünlerinde bulabilirsiniz.


Köpek Kulübelerini iki kategoride sıralayabiliriz:

Ahşap Köpek Kulübeleri:

Ahşap köpek kulübeleri köpeklerle özdeşleşen meskenlerdir. Çünkü yüzyıllardır insanlar, köpeklere ahşap kulübeler inşa etmiştir. Genelde çam ağacından yapılır. Diğer ağaç çeşitleri de kullanılabilir. Dış şartlara uygun olarak, su geçirmeyen cilası mevcuttur. Çatı için ekstra seçenekler olabilir. Markaların Premium ürünleri arasında mutlaka ahşap versiyonları bulunur.


Plastik Köpek Kulübeleri:

Plastik kulübeler fiyatları ve dayanıklılığı açısından en çok tercih edilen köpek kulübeleri çeşididir. Ahşap kulübeye oranla daha hafif ve daha uzun ömürlüdür. Fakat ahşap kulübelerin estetik yapısından oldukça uzaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.