Kurumama.com olarak sitemiz üzerinden sizlere evcil hayvanlarınız için gerekli olan tüm ürünleri sunuyoruz. Sitemizin bu kategorisinde ise kedi ve köpekler için vazgeçilmez olan " Künye Çeşitlerinin " listelemesini gerçekleştireceğiz. Bu kategori altında yer alan tüm künyeler kaliteli ve uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Sipariş ve diğer konularda bilgi almak için canlı destek ekibimze ulaşabilirsiniz.

Köpek Künyesi Markaları:  Dalis, Quıck, Quik, Tag Sılencer, Trixie

Sıralama seçin
1 2
1 2

Köpek Künye ve İsimlikleri İçin Doğru Adres

Kurumama.com evcil hayvanlarınız için internetteki en doğru adreslerden biridir. Binlerce ürün çeşiti bulunan sitemizde dilediğiniz kategoride ürüne ulaşabilirsiniz. Köpek ve kediler için en önemli aksesuarlar arasında yer alan " Künye ve İsimlikler " sitemizde yer almaktadır. Şuan bulunduğunu kategori köpek isimlik ve künyelerinin listelendiği bir kategoridir. Bu kategori aracılığıyla yüzlerce renk ve modele sahip isimliklere tek tık ile ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişler ekibimiz tarafından kontrol edilerek onaylanmaktadır. Sipariş esnasında yaşadığınız sorunlarda " Canlı Destek " ekibimiz ile veya telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşarak sorunlarınızın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Künye ve İsimlik Çeşitleri

Sitemizde kedi ve köpekler için üretilmiş yüzlerce çeşit künye ve isimlik bulunmaktadır. Bu künye ve isimlikler kendi aralarında renk, boyut, malzeme vb. birçok özelliğe göre değişmektedir. Sitemizde her renk her boyut isimlik bulunmaktadır. Köpeğinizin cinsine, boyuna veya rengine göre çeşitli isimlikleri satın alabilirsiniz.

DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.