sadsad x
asdasd
Köpek Malzemeleri✅ Köpek Mamaları ve Mama Çeşitleri

Sizlerinde bildiği gibi birbirinden farklı çok çeşit köpek maması bulunmaktadır ve bu mamalar tat çeşitleri olarakda kendi içlerinde bölünmektedir . Köpek maması alırken kesinlikle fiyatlara göre mamaları asla kıyaslamayın , aksike mamanın değerlerine ve özelliklerine dikkat edin . Köpek maması satın alırken evcil dostlarınızın sağlığını tehlikeye atacak kuruluşlardan markası belli olmayan mamalar satın alarak köpeğinizin ilerleyen tarihlerde zarar görmesini istemiyorsanız , " Kurumama.com " üzerinde bulunan ve satışta olan mamaları almadan önce dilerseniz araştırmaya yaparak kalite düzeylerine göre dilediğiniz mamayı satın alabilirsiniz. 

✅ Kuru Mama Çeşitleri (Tümünü Gör)

⭐Yaşlı Köpek Maması için tıklayın.
⭐Yavru Köpek Maması için tıklayın.
⭐Yetişkin Köpek Maması için tıklayın.
⭐Tahılsız Köpek Maması için tıklayın.

yukarıda belirttiğimiz kategorilerde dilediğiniz markada sorunsuz şekilde köpek maması satın alabilirsiniz . En çok tercih edilen köpek mamalarına örnek verecek olursak ; " N&D , Royal Canin , Felicia  " olarak başlıca tercih edilen markalar bu şekildedir. Ancak sitemizin kategorilerinde dilediğiniz cinse ve köpek türüne özel kuru köpek mamaları bulunmaktadır .

✅ Yaş Mama Çeşitleri (Tümünü Gör)

⭐Yavru Köpek Konserve Maması için tıklayın.
⭐Yetişkin Köpek Konserve Maması için tıklayın.

yukarıda belirttiğmiz gibi yaş mama yani konserve mamalar iki farklı kategoriye ayrılmaktadır.Ancak birbirinden farklı bir çok tat seçeneğine sahiptirler,evcil dostunuzun damak tadına göre dilediğiniz köpe konserve mamasını satın alabilirsiniz.Kurumama.com üzerinde dilediğiniz köpek yaşmamasına dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz .

Ödül Maması Çeşitleri (Tümünü Gör)

⭐Sticks ve Diğer Ödül Mamaları için tıklayın.
⭐Köpek Ödül Bisküvisi için tıklayın.
⭐Köpek Ödül Kemikleri için tıklayın.
⭐Sakatatlar için tıklayın.
yukarıda belirttiğmiz gibi köpek ödül mamaları kendi içinde dört farklı kategoriye bölünmektedir. Evcil dostunuzun damak tadına özel bir çok birbirinden güzel ve lezzetli "Ödül Maması"  bulunmaktadır.Yapmanız gereken sitemizin kategorilerini detaylı şekilde inceleyerek,dostunuzun isteğine göre mama seçimi yapmanız gerekmektedir. 

 Köpek Taşıma Çantası (Tümünü Gör)

Kurumama.com üzerinde bulunan köpek taşıma çantaları oldukça kaliteli şekilde tasarlanmıştır.Trixie ve Hagen markasının,diğer tüm markaların köpek çantalarına dakikalar içerisinde ulaşabilir ve isteğinizi karşılayacak köpek taşıma çantasını dakikalari içerisinde satın alabilirsiniz. Köpek taşıma çantası satın alırken,her hangi bir durumda veya sorunda doğrudan "müşteri temsilcilerimizile doğrudan irtibata geçebilirsiniz. Köpek taşıma çantalarını görmek için tıklayın.


✅ Köpek Yatağı Modelleri (Tümünü Gör)

Köpek Su Geçirmez Yatak Modelleri için tıklayın.
Köpek Deri ve Kumaş Yatak Modelleri için tıklayın.

Köpek yatağı modelleri kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır.Kurumama.com üzerinde bulunan yatak kategorileri yukarıda yer almaktadır , yukarıda var olan kategorilerde bulunan yatak modelleri ciddi anlamda kaliteli ve evcil dostlarınızın rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır.Yatak modeli seçim yaparken boyutlarına dikkat etmeniz durumunda hiç bir sorun yaşanmaz ve dilediğiniz yatağı dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. 

✅ Köpek Oyuncakları Modelleri (Tümünü Gör)

Köpek oyuncakları kategorimizde , köpek gelişimi ile alakalı birbirinden güzel ve evcil dostunuzu eğlendirecek oyuncak modeli bulunmaktadır. Köpek oyuncakları sadece eğlence için değildir , köpek oyuncakları ile evcil dostunuzun ağız bakımı ve bir çok eğitiminde oldukça büyük katkıda bulunabilirsiniz. 

✅ 
Köpek Çiğneme Kemikleri 
(Tümünü Gör)

Köpek çiğneme kemikleri evcil dostlarınızı ödüllendirmek ve onları mutlu etmek adına tercih edebileceğiniz bir üründür.Çiğneme kemikleri hem diş etki gelişiminde hemde evcil dostunuzun gelişimi için gerekli olan değerleri karşılaması adına üretilmiş bir üründür. İçinde içerdiği kalsiyum ve protein değerleri ile ağız mikroplarına karşı etkili olan bir üründür , haftalık düzenli olarak çiğneme kemiği verilmesi durumunda gözle görünür bir değişim olacağını unutmayın.

Köpek Tasmaları (Tümünü Gör)

Köpek tasmaları köpek bakımında en gerekli aksesuardır.Köpek tasması alırken kesinlikile bir kerelik satın alacağınız için ilk tasmanızın kaliteli olmasına dikkat etmenizi öneririz. Bu sebeple sitemiz üzerinde bulunan tüm tasma kategorilerini ziyaret ederek sizin için mantıklı gelen tasmayı satın almanızı öneririz.

⭐ Köpek Boyun Tasması için tıklayın..
⭐ Köpek Ağızlığı için tıklayın..
⭐ Köpek Göğüs Tasması için tıklayın..
⭐ Köpek Eğitim Tasması için tıklayın..
 Köpek Gezdirme Tasması için tıklayın..

yukarıda bulunan köpek tasması ve gezdirme tasma kategorilerinden dilediğiniz ve sizin ihtiyacınız olan kategoriye anında giriş yaparak . İhtiyaçlarınızı dakikalar içerisinde giderebilirsiniz , ancak satın alırken tasmanızın boyutuna ve ebatlarına dikkat etmenizi öneririz. Her hangi bir sorun yaşanmaması adına doğrudan " Canlı Destek Departmanımızı " ziyaret edin size anında yardımcı olalım!


Köpek Mama & Su Kapları (Tümünü Gör)

Kurumama.com köpek su ve mama kapları kategorimizde dilediğiniz ürüne ulaşabilir ve dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. Aşağıda bulunan mama kabı kategorilerinde ihtiyacınıza göre giriş yaparak anında kısa süre içerisinde dilediğiniz ürünü bulabilirsiniz .

Amerikan Servis Mama ve Su Kapları için tıklayın.
Hazneli Mama ve Su Kapları için tıklayın.
Otomatik Mama ve Su Kapları için tıklayın.
Plastik Mama ve Su Kapları için tıklayın.
Seramik Mama ve Su Kapları için tıklayın.
Seyahat Seti Mama ve Su Kapları için tıklayın.
Çelik Mama ve Su Kapları için tıklayın.

Yukarıda bulunan " Mama Kabı ve Su Kabı " kategorilerinde dilediğiniz ürüne dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Sitemiz kategorileri içerisinde binbir çeşit mama kabı ürünleri bulunmaktadır , her renge ve her boyuta özel ürünlere ulaşabilir ve güven içerisinde satın alabilirsiniz.

Köpek Kulübesi (Tümünü Gör)

Eğer bahçeli bir eviniz vars veya teraslı bir eviniz varsa , evcil dostunuzu yaz aylarında veya kış aylarında dışarıda sıcacık şekilde bakmak istiyorsanız , kesinlikle köpek kulübesi satın almanız gerekmektedir.Köpek kulübesi satın alırken dikkat edilmesi gereken tek unsur " Boyut ve Ebatıdır " aksine hiç bir dikkat edilmesi gereken birşey yoktur. Sitemiz içerisinde bulunan köpek kulübelerinin tamamı birbirinden güzel ve dayanıklıdır. 


Köpek Şampuanı (Tümünü Gör)

Yaz aylarında ve kış aylarında dostunuzu eğer evinizde duş aldırmak istiyorsanız , güzel şampuan seçimi yapmanız gerekmektedir.Şampuan seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken eğer evcil dostunuzun bir allerjisi varsa,allerjisi olan ürünlerden uzak durmanız gerekmektedir.Diğer türlü şampuan seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken sadece " Koku ve Özellikleri " diğer türlü şampuan alırken dikkat etmeniz gereken elzem bir kural yoktur. Kurumama.com haricinde farklı bir kuruluştan şampuan alırken , aldığınız şampuanın markasına ve kullanıcı yorumlarına evcil dostunuzun sağlığı için dikkat etmenizi öneririz.

Köpek Kafesleri (Tümünü Gör)

Köpek kafesleri kategorimizde her cinse ve her boyuta uygun köpek kafes ürünleri bulunmaktadır.Köpek kafesi satın alırken kategorimizden dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz , boyutlarına ve renk seçeneklerine dikkat etmeniz durumunda hiç bir sorun yaşanmaz dilediğiniz ürünü dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz. Köpek kafesi satın alırken her hangi bir sorun yaşarsanız "Canlı Destek Bölümüne" bağlanarak müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçerek sorununuzu dile getirmeniz durumunda size kısa süre içerisinde yardımcı olacağımızı unutmayın.


Birbirinden farklı model ve renk seçenekleri ile, aradığınız tüm köpek malzemeleri, Kuru mama kalitesi ve güvencesi ile kapınıza geliyor. Petshop ürünleri kategorisinin altında bulunan bu bölümde, Köpekler için ihtiyacınız olabilecek tüm ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.
Köpek maması, köpek tasmaları ve köpek kiyafetleri gibi ürünlerin yanı sıra, köpek çiğneme kemikleri, köpek taşıma çantası, köpek kapısı gibi ihtiyacınız olabilecek diğer ürünler de kuru mama'da beğeninize sunuluyor. Royal Canin, Hill's, Proplan, Acana gibi dünyaca ünlü markalar arasından, dilediğiniz ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz.

Kurumama.com Köpek Malzemeleri

Köpekler uzunca bir zamandır insanoğlunun en sadık evcil dostudur. Bu yüzden onlarla beraber köylerde, çiftliklerde hatta apartman dairelerinde bile vakit geçirmeyi severiz. Çünkü köpek sevgisi tam anlamı ile bir tutkudur. Fakat onlarla beraber yaşamanın bazı zorlukları vardır. Öncelikle onlar birer evcil hayvandır. Avlanmayı bilmezler, bu yüzden beslenme konusunda yardıma ihtiyaçları vardır. Tüylüdürler, inanılmaz yoğun bir şekilde tüylerini dökebilirler. Kendileri temizlenemezler, sizin hijyenik bakımınıza ihtiyaç duyarlar. Eğer bir apartmanda onunla beraber oturuyorsanız, hijyenik bir dışkılama için yine sizin yardımınıza ihtiyaç duyarlar.

İşte
petshop denilen, bir hayvanın bütün ihtiyaçlarına yönelik araçlar geliştiren ticaret sektörü tam da bu noktada doğdu. Köpeklerimizin bakımını en iyi ve en hassas şekilde yapabilmemiz için en son tasarım harikası olan köpek malzemeleri bu şekilde gelişti. Köpek mamaları, konserve mamalar, köpek çiğneme kemikleri, köpek tasmaları, künyeler, kulübeler, kıyafetler ve daha birçok köpek malzemeleri ile petshop sektörü, bir köpeğin tan anlamı ile kusursuz bakılmasını sağlayan kapıyı açtı köpek sahiplerine.


Köpeğinize Kusursuz Bir Bakım Yapın

Böylelikle bir köpeğin kusursuz bakımını yapmamamız ve dostumuzu mutlu etmememiz için hiçbir neden kalmadı. Artık onun tırnaklarını kesmek, üşümesini engellemek, yorgunluğunu gidermek, hastalıklardan korumak, ev kapılarımıza onlar için özel kapılar monte etmek, oyun oynayacağı alanlar yaratmak, tam keyfine göre, onun boyutlarında yataklarda yatırabilmek mümkün çünkü. Bu sayede onlarla olan sevgi bağımızda kuvvetlendi. Çünkü ihtiyacımız olan köpek malzemelerini yerinde ve zamanında kullanarak, onları evlerimizin kusursuz bireylerine dönüştürerek sadece sevgi alışverişi yapmamızı sağlayan bir ortamı köpek malzemeleri ile elde ettik.


İşte kurumama.com’un kuruluş amaçlarından biride bu zaten. Dostlarımızın bütün ihtiyaçlarına hitap eden dev bir internet petshopu kurarak sahiplerine kolay alışveriş imkanı sağlamak. Bugün pekçok insan, kedisi, köpeği veya diğer evcil hayvanları için kurumamadan yaşmamaya, köpek kafeslerinden kedi tırmalamıklarına bütün alışverişlerini kurumama.com üzerinden güvenli alışveriş ile yapıyor. Sizde köpeğinizin ihtiyacı olan köpek malzemelerini, onun yaşına, boyutlarına, cinsine, ırkına göre ayrışmış kategorilerle kurumama.com üzerinden yapabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.