sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Köpek Maması Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Köpek maması seçimi beslediğiniz köpek ırkını , yaşına ve kilosuna göre değişkenlik göstermektedir. Bu kriterlere göre en uygun fiyata en kaliteli mama tercihi kalmaktadır. Marka tercihi yapmadan önce bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

En Ucuza Satılan Köpek Maması Markaları Nelerdir?

Sitemiz üzerinden 10,12,15 ve 20 Kg köpek mamaları arasında en uyguna satın alacağınız makaleler. Dr.Sacchi, Econature , Enjoy , King , Advance , Lavital , Prochoice, Reflex , Brit ve Profine markalarını uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Köpeğe Sürekli Yaş Mama Verilir Mi?

Köpekler, kuru mamadan yeterli miktarda su elde edemeyeceği için, mamanın yanında bir kap temiz ve taze suyun bulundurulmasına önem gösterilmelidir.

Kurumama.com olarak sitemizde en uygun fiyatlarla " Köpek Maması " satışları gerçekleştiriyoruz. Her yaştan ve cinsten köpeğe özel köpeklere yüzlerce mama arasından dilediğinizi alabilirsiniz. Sitemizde birçok kategori altında mamalar yer almaktadır. Genellike " Yavru Köpek Maması " satışı gerçekleştirdiğimiz sitemizde dilerseniz " Yetişkin Köpek Mamaları, Yaşlı Köpek Mamaları " kategorilerinde de mama siparişleri verebilirsiniz. Köpek maması seçimi hakkında yardım almak isterseniz sitemizin " Canlı Destek " bölümüne ulaşabilir ve doğru mama seçimi hakkında destek alabilirsiniz.


Köpek Maması Marka Filtreleri: Acana, Bosh, Felicia, Hills Science Plan, La Vital, N&D, Orijen, Pro Plan, Profine, Reflex, Royal Canin, Trendline, Wildfield

Köpek mamalarımız alanında en iyi markaların derlendiği, evcil hayvanınızın metabolik ve mental rahatsızlıklarının önüne geçebilecek mineral ve multivitamin takviyeleri içeren, en çok satılan ürünlerden seçilerek en kaliteli köpek maması seçeneklerinden oluşturulmuştur.


Köpek Maması Almadan Önce


Yavru Köpek Mamaları

Yavru köpekler oldukça güçlü gıdalara ihtiyaç duyarlar. Bu yüzden yavru köpekler özel yapılan mamalar oldukça çeşitli ve mineral vitamin dengesi yükseltilmiş mamalardır. Böylece daha yeni yeni gelişmeye başlayan, kasalrı ve kemikleri çok daha yetkin bir yetişkin olması yolunda ilerleyecektir. Yavruluk çağındaki güçlü besin alımı, ilerideki olası sağlık problemlerinede çözüm olacaktır. Daha sağlık yetişkin ve yaşlı köpek bireyleri için köpeklerinizi yavru köpek maması ile beslemeniz çok önemlidir.


Yaşlı Köpek Mamaları

Yaşlı köpeklerin  diyeti diğer yaşlardan çok farklıdır. Bu dönemde fazladan yağ ve karbonhidrata değil kıkırdak ve eklemleri, kemikleri güçlendiren besinlere ihtiyaç vardır. İşte bu yüzden yaşlı köpek mamaları uzmanlar tarafından formüle edilirken onların bu ihtiyaçları göze alınarak üretilir. Yaşlı köpeklerinize senior mamaları seçerek onların daha sağlıklı, daha güçlü bir ihtiyarlık dönemi geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.


Yetişkin Köpek Mamaları

Yetişkin köpek mamaları stabil besin değerlerine sahiptir. Çünkü yetişkin köpeğin  gelişimi sona ermiş ve sağlık değerleri en olgun çağına ulaşmıştır. Bu yüzden onların mamaları yararlı birçok besinin karması fakat protein ve karbonhidrat dengesi açısından ortalama değerlere sahiptir. Fazla güçlü besinler bu dönemde köpeklere obeziteye yakınlaştırabilir. Yavru köpekler gibi yağlı beslenmesi gerekmeyen yetişkin köpekler için köpek maması markalarının ürettiği yetişkin köpek mamaları onlar için en iyi seçenektir.


Köpek Mamaları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kurumama.com’da bulunan köpek mamaları ayrıca bütün uluslararası gıda federasyonlarının onayını almış, uzman profesörler tarafından formüle edilmiş besinlerdir ve köpeğinizin gelişim süreçlerini destekleyicidir.  Kilo, yaş, cins, ırk kategorilerine ayrılmış köpek mamalarımızı seçerken aradığınız özelliklere göre kriterler belirleyip kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Yavru köpek maması ve yetişkin köpek maması seçenekleri ise köpeğinizin gelişimsel sürecini oldukça ilgilendiren bir seçimdir. Yavru köpeklerinizin daha sağlıklı, daha akıllı bir yetişkin olması için kalsiyum, multivitamin ve mineralleri yoğun oranda içeren mamaları tercih etmelisiniz. Bunun için yavru köpek maması kategorimize göz atabilirsiniz. Yetişkin köpeğinizin ise bütün besin elementlerinden daha kararlı miktarda barındıran köpek mamaları ile beslemelisiniz. Bunun için Yetişkin köpek mamalarımızı inceleyebilirsiniz.


Beslenme alışkanlıkları bakımından da kategorilere ayrılan mamalardan köpeğinizin beslenme alışkanlığına göre tahılsız köpek maması, etli köpek maması, kuru köpek maması seçenekleri ile sitemizden mama alabilir ayrıca evcil hayvanınızın damak zevkine uygun olan kuru köpek maması, ıslak köpek maması, kuzu etli köpek maması, dana etli köpek maması, tavuk etli köpek maması çeşitlerini alışveriş yaparken seçebilirsiniz.


Köpeğiniz metabolik bir canlıdır. Yani bedeni tıpkı bizimki gibi bir immün sistemi tarafından kontrol edilir ve bizim bedenimize benzeyen bir enzim sistemi, besinleri süzen katelizörleri mevcuttur. Yani beslenme şekli, köpeğinizin yaşam kalitesini belirler. Yavru köpeklerde yeterince kalsiyum ve mineral alımı sağlanamazsa, kaliteli bir yetişkin olması beklenemez. Hatta yavru köpeğinizi güçlü mamalara ile beslemezseniz ırkı ne olursa olsun zeki bir köpek olmayacaktır. Kemik gelişimi ve tüy kaliteside yeterli beslenmemeye bağlı olarak düşük seviyede olacaktır. Fakat gerekli gıda ürünleri ile hem zeki hem de güçlü ve herşeyden önce hastalıklara karşı dirençli bir köpeğiniz olması kaçınılmazdır.


Yetişkin köpeklerin günlük beslenmede insan öğün gıdaları ile rastgele beslenmesi onun yaşam kalitesini düşüren büyük bir etkendir. Kalitesiz mamalar ve insan gıdaları ile beslenen bir köpek sadece doygunluğa ulaşacaktır fakat sizin her öğünde tahıl yediğinizde bedeninizin kuvvetten ve sağlıktan eksileceği gibi köpeğinizin de yetişkin yaşam standartları oldukça düşecektir. İşte bu yüzden kurumama.com’dan alacağınız yetişkin köpek maması seçenekleri ile köpeğinize gün boyu dinç ve sağlıklı bir yaşam fırsatı sunabilirsiniz. Ayrıca yeterli mineralleri alacağı için mevsim dışı tüy dökülmesi, kötü kokular, yorgunluk belirtileri de en az seviyeye inecektir.


Köpeğinizin ırkına göre beslenme alışkanlığı kazanmasıda önemlidir. Küçük ırklar daha kararlı, tahıl içerikli mamalar ile beslenmelidir. Büyük ırklar ise arzu edilen performansı seviyesince sadece protein içerikli mamalar ile kas sistemleri desteklenerek beslenebilir.


Lezzet olarak ise kururmama.com’dan yapacağınız alışverişler köpeğimizi mutlu edecektir. Birçok hayvansal tat seçeneğini köpeğinizde yaptığınız gözleme göre öğünlere ekleyebilir ve evcil hayvanınızın her öğününü bir ziyafete çevirebilirsiniz.


Kurumama.com’da bulunan bütün köpek mamaları her daim tazedir. Satın aldığınız mamaların seçimini tıpkı bir insana gıda ürünü satarcasına yaparız. Güvenilir ve dünya çapında markaların en yeni üretimlerini stoklarımızda tutarız ve müşterilerimizden gelen herhangi bir şikayette çok hızlı bir şekilde destek hattımızla sorunları çözeriz. İade ve değişim seçeneklerimiz müşterilerimizin yüzünü güldürecek kadar yetkin seviyededir. Çünkü gıda maddesi satmanın şakası yoktur ve şikayetler bizim için ürünü satmaktan daha değerlidir. Çünkü köpek maması sektöründe yüzünü güldürmediğimiz bir müşterimiz dahi olması istemeyiz.

Kurumama.com köpek maması seçenekleri sizin ve can dostunuz olan köpeğinizin yüzünü güldürecektir. Hızlı alışveriş, iade ve değişim avantajları, kurumama.com canlı destek hattı, her daim taze ürünler bizi tercih etmeniz için sayabileceğimiz birkaç hizmetimizden biri. Sizde kuru köpek maması, yaş köpek maması, yavru köpek maması alışverişlerinizde bizi tercih edin ve arkanıza yaslanıp köpeğinizin ve sizin önceliklerinizi önemseyen bir firmadan alışveriş yapmanın keyfini yaşayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.