acana
bosch
royal canin
hills
proplan
n&d
Sıralama seçin
1 2 3 4 5 6 7 8
Görünüm:
Toplam 171 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7 8

Köpek mamalarımız alanında en iyi markaların derlendiği, evcil hayvanınızın metabolik ve mental rahatsızlıklarının önüne geçebilecek mineral ve multivitamin takviyeleri içeren, en çok satılan ürünlerden seçilerek en kaliteli köpek maması seçeneklerinden oluşturulmuştur.

Kurumama.com’da bulunan köpek mamaları ayrıca bütün uluslararası gıda federasyonlarının onayını almış, uzman profesörler tarafından formüle edilmiş besinlerdir ve köpeğinizin gelişim süreçlerini destekleyicidir.  Kilo, yaş, cins, ırk kategorilerine ayrılmış köpek mamalarımızı seçerken aradığınız özelliklere göre kriterler belirleyip kolayca alışveriş yapabilirsiniz. Yavru köpek maması ve yetişkin köpek maması seçenekleri ise köpeğinizin gelişimsel sürecini oldukça ilgilendiren bir seçimdir. Yavru köpeklerinizin daha sağlıklı, daha akıllı bir yetişkin olması için kalsiyum, multivitamin ve mineralleri yoğun oranda içeren mamaları tercih etmelisiniz. Bunun için yavru köpek maması kategorimize göz atabilirsiniz. Yetişkin köpeğinizin ise bütün besin elementlerinden daha kararlı miktarda barındıran köpek mamaları ile beslemelisiniz. Bunun için Yetişkin köpek mamalarımızı inceleyebilirsiniz.

Beslenme alışkanlıkları bakımından da kategorilere ayrılan mamalardan köpeğinizin beslenme alışkanlığına göre tahılsız köpek maması, etli köpek maması, kuru köpek maması seçenekleri ile sitemizden mama alabilir ayrıca evcil hayvanınızın damak zevkine uygun olan kuru köpek maması, ıslak köpek maması, kuzu etli köpek maması, dana etli köpek maması, tavuk etli köpek maması çeşitlerini alışveriş yaparken seçebilirsiniz.

Köpeğiniz metabolik bir canlıdır. Yani bedeni tıpkı bizimki gibi bir immün sistemi tarafından kontrol edilir ve bizim bedenimize benzeyen bir enzim sistemi, besinleri süzen katelizörleri mevcuttur. Yani beslenme şekli, köpeğinizin yaşam kalitesini belirler. Yavru köpeklerde yeterince kalsiyum ve mineral alımı sağlanamazsa, kaliteli bir yetişkin olması beklenemez. Hatta yavru köpeğinizi güçlü mamalara ile beslemezseniz ırkı ne olursa olsun zeki bir köpek olmayacaktır. Kemik gelişimi ve tüy kaliteside yeterli beslenmemeye bağlı olarak düşük seviyede olacaktır. Fakat gerekli gıda ürünleri ile hem zeki hem de güçlü ve herşeyden önce hastalıklara karşı dirençli bir köpeğiniz olması kaçınılmazdır.

Yetişkin köpeklerin günlük beslenmede insan öğün gıdaları ile rastgele beslenmesi onun yaşam kalitesini düşüren büyük bir etkendir. Kalitesiz mamalar ve insan gıdaları ile beslenen bir köpek sadece doygunluğa ulaşacaktır fakat sizin her öğünde tahıl yediğinizde bedeninizin kuvvetten ve sağlıktan eksileceği gibi köpeğinizin de yetişkin yaşam standartları oldukça düşecektir. İşte bu yüzden kurumama.com’dan alacağınız yetişkin köpek maması seçenekleri ile köpeğinize gün boyu dinç ve sağlıklı bir yaşam fırsatı sunabilirsiniz. Ayrıca yeterli mineralleri alacağı için mevsim dışı tüy dökülmesi, kötü kokular, yorgunluk belirtileri de en az seviyeye inecektir. Köpeğinizin ırkına göre beslenme alışkanlığı kazanmasıda önemlidir. Küçük ırklar daha kararlı, tahıl içerikli mamalar ile beslenmelidir. Büyük ırklar ise arzu edilen performansı seviyesince sadece protein içerikli mamalar ile kas sistemleri desteklenerek beslenebilir.

Lezzet olarak ise kururmama.com’dan yapacağınız alışverişler köpeğimizi mutlu edecektir. Birçok hayvansal tat seçeneğini köpeğinizde yaptığınız gözleme göre öğünlere ekleyebilir ve evcil hayvanınızın her öğününü bir ziyafete çevirebilirsiniz.

Kurumama.com’da bulunan bütün köpek mamaları her daim tazedir. Satın aldığınız mamaların seçimini tıpkı bir insana gıda ürünü satarcasına yaparız. Güvenilir ve dünya çapında markaların en yeni üretimlerini stoklarımızda tutarız ve müşterilerimizden gelen herhangi bir şikayette çok hızlı bir şekilde destek hattımızla sorunları çözeriz. İade ve değişim seçeneklerimiz müşterilerimizin yüzünü güldürecek kadar yetkin seviyededir. Çünkü gıda maddesi satmanın şakası yoktur ve şikayetler bizim için ürünü satmaktan daha değerlidir. Çünkü köpek maması sektöründe yüzünü güldürmediğimiz bir müşterimiz dahi olması istemeyiz.

Kurumama.com köpek maması seçenekleri sizin ve can dostunuz olan köpeğinizin yüzünü güldürecektir. Hızlı alışveriş, iade ve değişim avantajları, kurumama.com canlı destek hattı, her daim taze ürünler bizi tercih etmeniz için sayabileceğimiz birkaç hizmetimizden biri. Sizde kuru köpek maması, yaş köpek maması, yavru köpek maması alışverişlerinizde bizi tercih edin ve arkanıza yaslanıp köpeğinizin ve sizin önceliklerinizi önemseyen bir firmadan alışveriş yapmanın keyfini yaşayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.