Sıralama seçin
1 2 3 4
Görünüm:
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Köpek Şampuanları

Köpekler kürklü varlıklardır. Kürklü her varlık, kılların getirdiği problemlerle baş etmek zorundadır. Yoğun kıllar, bakteriler ve ufak kan emicilerin uğrak yeridir. Özellikle evde beslediğimiz kürklü hayvanların bu yüzden yoğun bir temizlikle arındırılması gerekir. Bunu sıradan sabunlar ve şampuanlarla sağlamak zordur. Bu yüzden onlara özel şampuanlar kullanmanız yerinde olacaktır. Birçok petshop ürünü üreten firma, marka özellikle köpek şampuanı üretimine önem vermektedir. Çünkü köpek bakıcıları için şampuan konusu önemlidir.

Özellikle evde beslediğimiz köpekler için mutlaka köpek şampuanları önemlidir. Deri içerisinde bulunan hastalıkların temeli hep bakteri üremesinden kaynaklanır. Köpek şampuanlarının çoğunda bakteri temizleyici özellikler vardır. Aynı zamanda terleyen kürk altı derisi için  koku önleyici bazı elementler içerirler. Tüy dökülme ve deri pullanması sorunlarında da köpek şampuanları birçok kez evcil köpeklerin başını dertten kurtarmıştır. Bu özellikleri sayesinde köpek şampuanları, köpeklerimiz için vazgeçilmez araçlardan biri olmuştur.

Dünyada birçok köpek sahibi, özellikle evde besledikleri köpekleri için köpek şampuanlarını kullanarak kürk ve kürk altı derideki kötü kokular, bakteriler, tüy dökülmeleri, solgun kürklere çare bulabilmektedir. Sizde kurumama.com’da bulunan onlarca köpek şampuanından birini seçerek, köpeğiniz ile berabar geçirdiğiniz hayatı, daha hijyeni ve böylece daha enerjik geçirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.