sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 1072 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 27

Evcil hayvanlarınızın ihtiyaçları için en doğru adres kurumama.com ile binlerce ürün arasından dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Bu sayfamızda köpekleriniz için en önemli ürünlerden biri olan " Tasma " ürünlerine ulaşabilir ve siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizde yaşadığınız herhangi bir sorunda " Canlı Destek " ekibinden bizlere ulaşabilirsiniz.


Köpek Tasması Markaları:  BeezteesFlexiPet SafeRecord,  Trixie, Tailpetz , Sprenger


Köpek Tasmaları

Köpek tasmaları, sadık evcil hayvanlarınızın güvenliğini sağlamak ve daha şık olmalarını etkilemek için kullanabileceğiniz en iyi ürünlerdir. Tabi ki tasma satın alırken sadece güvenliğini korumaya yetecek düzeyde olması yeterli gelmemektedir aynı zamanda köpeğinize özel bir şıklık getirmek için de tercih edeceğiniz tasmaya dikkat etmeniz gerekiyor.


Kurumama.com, hızlı ve güvenilir alışveriş özelliğini müşterilerine sunarken aynı zamanda seçenek ve tercih haklarını da genişletmeye devam ediyor. Renk, ölçü, marka ve tabi ki en uygun fiyatlarla ürün siparişi verebileceğiniz sitemizde, bilinirlik kazanan ve pet sahipleri arasında en çok tercih edilen markalara yer vermekteyiz.


Paws, Beeztees, Bobby, Cameo, Trixie, Doggie, Dr Sacchi, Ezdogy, Ferplast gibi bilinen markaların ürünlerine yer verdiğimiz sitemiz sayesinde alışveriş yaparken farklı köpek tasmaları markalarını değerlendirme imkanı bulacaksınız.


Onlarca Beden Seçeneği

Köpek Tasmaları seçerken en çok dikkat etmeniz gereken detaylardan biri de beden ölçüsüdür. Köpeğinizin rahat etmesi ve rahat hareket edebilmesi için bu ölçülere dikkat etmenizde fayda var. Sitemizde yer alan köpek tasmaları, beden ölçüleri sayesinde köpeğiniz için en ideal boyu seçmenize yardımcı olacaktır. Büyük ırk köpekler, küçük ırk köpekler ve standart beden ölçüleri arasında en uygun olan köpek tasması seçeneklerini değerlendirerek petiniz için en iyisini tercih edebilirsiniz.


Zengin Renk Çeşitleri

Köpek tasması satın alırken, köpeğinizin cinsiyetine ve ırkına göre renk seçimi yapabilirsiniz. Kurumama.com farklı renk seçeneklerine sahip onlarca köpek tasmaları bir arada sunarak tercihlerin daha geniş kapsamda yapılmasına yardımcı olmaktadır. Deri köpek tasması, gece yürüyüşleri için özel olarak tasarlanan fosforlu köpek tasmaları, ışıklı köpek tasmaları gibi birçok özelliğin yanında, sarı, kırmızı,i yeşil, mor, pembe renklerdeki tasmalar arasından dilediğinizi seçerek köpeğiniz için en iyi seçimi yapabilirsiniz.


Güvenilir alışverişin adresi kurumama.com’dan vereceğiniz tüm siparişleriniz hızlı kargo özelliği sayesinde kısa sürede adresinize teslim edilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.