Kurumama.com adresi platformunun " Köpek Uzaklaştırıcı Sprey " kategorisi altında çeşitli marka ve ürünlere ulaşabilirsiniz. Kategori altında yer alan ürünleri " 7/24 sipariş " verebilirsiniz. Sipariş esnasında yaşadığınız herhangi bir sorunda sitemizin " Canlı Destek " departmanı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Uzaklaştırıcı Sprey Markaları: Beaphar, Pet Love, Trixie

Sıralama seçin

500 ml
50,65 TL 75,97 TL
-
+

250 ml
80,42 TL 120,63 TL
-
+
700 ml
132,21 TL 198,31 TL
-
+

400 Ml
138,46 TL 207,69 TL
-
+

Köpek Uzaklaştırıcı Sprey Nedir ?

Köpeklerimizin tuvalet eğitimleri sırasında kullanabilecek bir ürün olan uzaklaştırıcı spreyler köpeklerimizin tuvaletlerini yapmasını engellemek istediğini ortamlara sıkılarak onları uzaklaştırabilirsiniz. Bu ürünler herhangi bir zarar vermez ve tamamen bio çözünür bir ürün olarak listelenmektedir. Bu spreyler sayesinde istenmeyen bölgelere köpek ve kedilerin çiş vb. yapmalarını engelleyebilirsiniz.


Köpek Uzaklaştırı Sprey Fiyatları

Sitemiz kurumama.com adresi üzerinden köpek uzaklaştırıcı sprey kategorisi altında tüm ürünlere dilediğiniz vakit ulaşabilir ve sipariş oluşturabilirsiniz. Sitemizde yer alan uzaklaştırıcı sprey ürünlerinde en uygun fiyatlarla satış gerçekleştirilmektedir. Fiyatlar ve daha fazla bilgi almak için sitemizin " Canlı Destek " bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.