sadsad x
asdasd

Kuş bakımında gerekli olan ve diğer tüm ürünlerini "Kurumama.com'da" bulabilirisniz . Sitemizde çalışma saatleri içerisinde "Canlı Destek Hizmeti" sunmaktayız , her hangi bir konuda doğrudan bizimle irtibata geçerek destek alabilirsiniz . 

Alt Kategoriler : Gaga Taşı,Kraker ve Ödüller,Kuş Yemi,Sağlık Ürünleri,Aksesuarlar,Kafes,Kum,Oyuncak

Papağan,Muhabbet Kuşu ve bir çok kuş çeşitine özel aksesuarlar ve yem seçenekleri ile sizlere hizmet sunmaktayız  .  Kurumama.com üzerinden dilediğiniz ürünü dakikalar içerisinde satın alabilir ve satın aldığınız ürün aynı gün içerisinde kargoya verilir!

Alt Kategoriler

 
Gaga Taşı Nedir ?

Gaga taşı adında olduğu gibi sadece gagalarını kaşıtma ve törpüleme amacıyla satılan bir ürün değildir.Gaga taşı kullanımında bir çok besin takivyesi ve kalsiyum takviyesi yaparak kuşlar kendilerinin beslemesi adına gerekli olan bir üründür . Eğer gaga taşı seçimi yaparken doğru gaga taşı seçmeniz durumunda ciddi anlamda evcil dostunuzdaki değişimi kısa sürede görmeniz mümkündür . Eğerki belli bir seviyenin altına kalsiyum değerli düşerse , kuşlarda kendi yumurtalarını yemesi gibi durumlar görülmektedir . Bu sebeple gaga taşı kullanımı kuşlarınız için gerekli bir üründür . 

Muhabbet Kuş Kumu Nedir ?

Eğer ki muhabbet kuşu besliyorsanız , muhabbet kuşu kum ürünü satın almanız gereken bir üründür . Kum evcil dostunuzun sindiriminde gerekli olan bir üründür . Muhabbet kuşları yedikleri tomurcuk ve yemleri kursağında kalır ve kursağında kalan yemleri yutması için kum tüketmesi gerekmektedir ve kum tüketerek kursağında kalan yem kalıntılarını yutmasında büyük rol oynar. Muhabbet kuşunuzun sağlıklı beslenmesi için gerekli olan bir üründür ve bu sebeple kum satın alarak dostunuzun gelişimine büyük katkıda bulunabilirsiniz .

Kuş Kraker ve Ödüller

Muhabbet kuşu ödül ürünlerinde , kuşlarınızın beslenmesinde büyük katkıda bulunacak ürünler bulunmaktadır . Ödül krakeri ve doğal darı tarzı ürünler satın alarak gözle görülen değişimler görmeniz mümkündür . Sürekli olarak değilde haftalık veya aylık olarak , ödül ürünleri kullanmanız sizin ve dostunuz için sağlıklı birşey bir hareket olacağını unutmayın . Mürekkep balığı kabuğu , istiridye ve benzeri bir çok ürün satın alarak evcil dostunuzun değerlerinde katkıda bulunabilirsiniz .

Tercih Edilen Kuş Türleri  ;

1.Muhabbet Kuşu Özellikleri 

Muhabbet kuşu Dünyada ilk " Avustralya Kıtasında " görülen kuş türüdür .   Evcil kuşlar arasında bakımı en basit olan kuş türlerinden bir tanesidir . Papağan familyasından gelen muhabbet kuşu bir çok çeşit renk seçeneği ve desenli bir tüy yapısına sahiptir . Muhabbet kuşları adında olduğu gibi papağanlar gibi konuşamasada taklit yöntemi ile emekleyerek kısa sürede konuşmayı başaran bir türdür .

2.Papağan Kuşu Özellikleri 

Papağan kuşu dünyada en çok sevilen kuş türleri arasında yer almaktadır . Papağan kuşlarının bakımı oldukça basittir . Bilimsel olarak adı " Psittaciformes " olarak belirlenmiştir , yaşam süreleri 50 ve 95 yıl arasında yaşamaktadırlar . Ağırlık olarak 2 ve 12 kg arası değişkenlik göstermektedir .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.