sadsad x
asdasd
Tümünü Gör
FİLTRELE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Kuş aksesuarları kategorimizde birbirinden farklı kafes akesuarları ve evcil dostlarınızı mutlu edecek bir çok ürün listelenmektedir. Dilediğiniz ürünü dakikalar içinde " Kapıda Ödeme ve Kredi Kartı " ile satın alabilir aynı gün içinde ürününüzün kargolanmasını sağlayabilirsiniz .

Marka Filtreleri : Asia,Fit Fly,Flip,Gold Wings,Quik,Trixie,Diğer

Akıllı Yemlik & Yemlik

Kafes kuşu bakımında olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesi “ yemlik “ aksesuarıdır. Yemlik iki farklı modelde kullanıcılara sunulur . Otomatik yemlik ve normal yemlik olarak ikiye ayrılır . Aksesuar kategorimizin içerisinde otomatik ve normal yemlik modellerine ulaşmanız mümkündür .


Tünek  Nedir ?

Tünek kafes içirişinde kuşların ve kafes hayvanlarının tüneklediği odun veya plastik olarak takılan aksesuardır  . Tünek aksesuarı kullanılması gereken bir aksesuardır , kafes hayvanlarının zevkli vakit geçirmesi adına gerekli bir üründür .

Meyve Tutacağı Nedir ?

Bazı hayvan severler tarafından evcil dostlarınızın belli başlı protein ve vitamin değerlerini tamamlaması adına kafesin belli bir kısmına “meyve tutacağı” ile evcil dostlarınıza vitamin değerlerini karşılaması adına katkıda bulunabilirsiniz .

Gaga Taşı Tutacağı Nedir ?

Kuşların aylık olarak “mineral ve kalsiyum” ihtiyaçlarını karşılamaları adına kullanılan “Gaga Taşı” ürünü ciddi anlamda gerekli bir üründür . Gaga taşını kafesinizde sabitlemeniz adına “gaga taşı tutacağına” ihtiyacınız bulunmaktadır , bu ihtiyacı gidermek için bir gaga taşı tutacağı satın almanız gerekmektedir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.