Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Kuş kafesi kategorimizde birbirinden renkli ve çok çeşitli kuş kafesi ürünleri ile sizlere hizmet sunmaktayız . Dilediğiniz ürünü kısa süre içerisinde indirimli fiyat politikamız ile satın alabilirsiniz ve her hangi bir sorunda doğrudan "Canlı Destek Departmanımıza" bağlanarak doğrudan bizimle irtibata geçebilirsiniz .


Kuş beslemek bir tutkudur.


Evcil kuşlar çok eski tarihlerden beri, bize evlerimizde eşlik eden, ailemize neşe katan hassas dostlarımızdır. Onlar hassasiyetleri yüzünden, diğer akrabaları gibi doğa şartlarına rahatlıkla uyum sağlayamazlar.


Alakalı Diğer Kategoriler : Kuş Kafesleri , Kuş Yemi , Kuş Sağlık Ürünleri , Kuş Aksesuarları , Kuş Krakerleri 


Bu yüzden onları pencerelerden salıp odalarımıza dönmelerini bekleyemeyiz. Evcil kuş dostlarımıza büyük bir iyilik yapmak istiyorsak, evlerimizde onlara ait belirli doğal alanlar yaratabiliriz. Bunun için geçmişten bu yana kuş kafesleri kullanılmaktadır.


Eskilerde ahşap parçalardan inşa edilen kuş kafesleri, sonrasında evrim geçirerek çelik ve pirinç kafeslere dönüşmüştür. Fakat son 20 yılda ki sanayi ve teknoloji devrimleri sayesinde artık çok daha kullanışlı kuş kafesleri üretilebilmektedir.


Mesela papağan kafesleri… Papağanlar diğer evcil kuş cinslerine göre çok daha büyük kuşlardır. Bu yüzden onların rahatça hareket edebileceği kafeslere ihtiyaç duyarız. Hatta papağanlar için eğitim kafesleri de olduğunu biliyor musunuz? Kanarya kafesleri ise genelde en küçük boy kuş kafeslerindendir.


Genelde pirinç kafesler veya ahşap kafesler tercih edilebilir. Fakat şunu herkes bilir ki tüm dünyada en çok talep edilen evcil kuş muhabbet kuşlarıdır ve kafes denilince akla pirinç ve çeli muhabbet kuşu kafesleri gelir.


Evinizin Neşesi Kuşalarınız İçin En İyi Kafesler

Muhabbet kuşları, evcil hayvanlar arasında en çok beslenen hayvanlardır. Hassas yapıları, duygusal tavırları ve kendinden emin hareketleri ile sahiplerinin beğenisini fazlasıyla kazanmayı başaran kuşlar, en iyi yaşam alanlarını hak ederler.


Muhabbet kuşu kafesi, daha iyi bir yaşama sahip olmaları açısından son derece önemli bir araçtır. Dekoratif açısından, içerisindeki aksesuarlar açısından ve en önemlisi de kuşların daha sağlıklı yaşamaları açısından tercih edilecek kuş kafesi son derece önem taşımaktadır.


Doğal yaşam alanlarını aratmayacak şekilde tasarlanan onlarca ürün seçeneğini sizlere sunduğumuz sitemizi inceleyerek aradığınız her tarzdan ve ölçüden kuş kafesi bulabilirsiniz.


Kuşlarınızın Yaşam Alanlarını Genişleten Kafesler

Kafes kuşları, bakımına dikkat edildiğinde uzun zaman yaşayabilirler. Ancak bunun için başta kafesleri olmak üzere diğer tüm bakım gereksinimlerini yerine getirmek gerekiyor. Doğal ortamlarından uzaklaştırılarak kafeslerde beslenen kuşlar için yaşam alanı oluştururken rahat etmelerine özen göstermeniz gerekmektedir.


Özellikle de en çok tercih edilen kuş türlerinden muhabbet kuşları, diğer türlere göre daha fazla bakım ve hassasiyet isterler bu nedenle seçiminizi doğru şekilde yapmanız en doğrusu olacaktır. Muhabbet kuşu kafesleri modellerine yer verdiğimiz bu kategorimizde, aradığınız her tarzdan kafesi kolaylıkla bulabilir, uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz.


Kuşlarınızı güvenle taşıyın

Kafesler kadar, kuşların taşınması için oluşturulan taşıma kafesleri de önemlidir. Uzun yolculuklara çıkarken veya veteriner hekime göstermenizi gerektiren durumlarda, büyük muhabbet kuşu kafesi, işinizi zorlaştırabilir.


Bunun yerine daha küçük ancak kullanışlı bir taşıma kafesi tercih edebilirsiniz. Sitemizde en kaliteli markalara yer vererek kuş taşıma kafesi ve diğer kafes modellerinden ihtiyacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.


Hızlı kargo özelliği ile siparişleriniz kısa sürede kapınızda!

Kurumama.com, petshop ürünlerinde en çok tercih edilen ve Türkiye’nin bilinirlik kazanan adreslerinden biridir. Muhabbet kuşu kafesi seçenekleri arasından dilediğinizi seçerek kısa sürede elinizin altında bulabileceğiniz sitemiz, hızlı kargo özelliği ile beklentilerinizi en kısa sürede karşılamaktadır.


Muhabbet Kuşu Kafesleri

Genelde çelik ve pirinçten üretilir. İçerisinde birden fazla muhabbet kuşunu muhafaza edebilir. Genel aparatları: Tünek, suluk, salıncak, yemliktir. Birçok kullanışlı çeşidi ile birçok marka muhabbet kuşu kafesi üretmektedir. Özellikle alta doğru genleşen kafesler artık kafesin dışına taşacak olan pislikleri içeride muhafaza eder.


Papağan Kafesleri

En büyük kafesler genellikle papağanlara aittir. İçeride en az bir ençok iki papağan barınabilir. Güçlü tünekleri vardır ve bazılarının tepesinde serbest papağanlar için özel tünekler mevcuttur.


Çekmeceli Kafesler

Çekmeceli kafesler gerçekten büyük kolaylıklar sağlar. Genelde kafeslerin altına oldukça fazla pislik, dışkı toplanabilir. Bunları temizlemek için genelde kafeslerin alt kısmı sökülür ve temizlenir. Ama çekmeceli kafeslerde, alt bölmeyi pratikçe çıkararak kolaylıkla temizleyebilir ve geri takabilirsiniz.


Ayaklı Kafesler

Ayaklı kafesler genelde estetik görünüme sahiptir. Sallanan bir çengel kullanmak zorunda kalmazsınız ve kafesler çok daha sağlam bir şekilde tepede tutulabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.