FİLTRELE
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Kuş Kraker ve Ödüller kategorimizde dilediğiniz " kraker " ürünlerine doğrudan ulaşabilir ve evcil dostunuzu mutlu edebilirsiniz . Sitemize bir çok çeşit kraker ürünü bulunmaktadır , dilediğiniz ürünü kısa süre içerisinde satın alabilir ve sorunsuz şekilde dostunuzun gelişiminde katkıda bulunabilirsiniz . 


Kuş Filtreleri :Muhabbet Kuşu,Kanarya,Paraket


Kuş Krakeri Nedir ?

Kuş krakeri kuşların bir ay süresince alması gereken tüm beslenme değerlerine sahip bir üründür . Kuşlarınızın gelişiminde gerekli olan bir çok protein ve besin değerine sahip bir üründür . Kuş krakerinde bir çok tat seçeneği bulunmaktadır . Dilediğinzi tat seçeneğini satın alarak evcil dostunuzun gelişiminde büyük bir katkıda bulunabilirsiniz . Kuş krakerlerini  " Muhabbet Kuşları,Papağan ve diğer kuş cinsleri " tarafından kullanılan ve tercih edilen bir ürün türüdür .


Kraker Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Kraker satın alırken dikkat etmeniz gereken sadece " tat ve boyut "    başka dikkat etmeniz gereken bir hiç bir unsur yoktur . Kraker sürekli olarak kullanılması durumunda hiç bir sorun yaşanmaz  , dilediğinizde evcil dostunuza kraker vererek onları ödüllendirebilirsiniz . Kafesinizin boyutuna ve satın aldığınız ürünün boyutuna dikkat etmeniz yeterli olacaktır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.