sadsad x
asdasd
Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Kuş bakımı sağlık ürünleri kategorimizde kuş bakımında gerekli olan tüm bakım ürünleri yer almaktadır.Kuş kategorimiz içerisinde bulunan ürünleri anında satın alabilirsiniz ve her hangi bir sorunda doğrudan bizimle irtibata geçebilirsiniz. 


Marka Filtreleri : Apex,Beaphar,Deep Fix,Fit Fly,Trixie


Bağırsak ve İshal Hastalıkları

Evcil dostlarınızın her hangi bir hazımsızlık sorunu ve kakasında ishal gördüğünüzde doğrudan " Bağırsak ve İshal Hastalıkları " için bakım sağlık ürünü satın almanız durumunda dostunuzun hastalığını anlatması adına ciddi anlamda büyük rol oynayacağını unutmayın.


Soğuk Algınlığı Hastalıkları

Eğer evcil dostunuzda halsizlik ve soğuk algınlığı gibi bir durum gözlemlediğinizde , soğuk algınlığına iyi gelen vitamin ürününü satın almanız gerekmektedir . Evcil dostunuzun soğuk algınlığına kapılmasına önlem içinde bu ürünü kış aylarında haftalık kullanmanız , dostunuzun sağlığı için iyi gelecektir.


Besin Takviyesi Ürünü

Evcil dostunuza besin takviyesi yaparak , sağlıklı kalmasına katkıda bulunabilirsiniz . A vitamini içeren bu ürünü kullanmak ciddi anlamda gözle görülecek etikede bulunacağından emin olabilirsiniz.


Gaga Mantarı Solüsyonu

Evcil dostunuzun eğer gagasında mantar ve beyazlık gözlemlediğinizde " Gaga Mantar Solüsyonu " kullanmak dostunuzun sağlığı açısından gerekli bir üründür . Gaga solüsyonu gereksiz kullanılması durumunda kalıcı zararlar vermez ama her zaman doğru kullanım sizin için mantıklı hareket olacağını unutmayın .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.