sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Acana Mama

İtalya'nın En Büyük Mama Üreticilerinden

N&D Köpek Mamaları, Napoli Üniversitesi Hayvan Besleme Departmanı ve Farmina Veteriner Araştırması(FVR)'nın iş birliği ile ortaya çıkan uzman ekibin tecrübeleri ve araştırmaları ile üretilen, uzun yıllardır köpeklerin sağlığına katkıda bulunan ve diğer mamalara göre gerçek protein miktarı en yüksek mamalardan biridir.

GDO içermeyen, %70 hayvansal orjinli   yüksek kalitedeki ham maddelerden oluşturulmuş  formülü hem yüksek derecede sağlıklı hemde tamamen doğal bir besindir. N&D köpek mamalarında yüksek miktarda hayvansal protein kullanıldığı için, bu besleyici özelliği, etobur cinsinden olan köpeklere yüksek enerji sağlamaktadır. Öte yandan taze etten gelen yüksek protein ve aminoasitler, güçlü kas yapılanmasını desteklediği için, etobur dostlarımızın her daim canlı kalmasını sağlar. Aynı zamanda düşük tahıl veya tahılsız içeriği sayesinde N&D mamaları, obezitenin önüne geçmeye yardımcı olur. Düşük glisemik indeksi sayesinde tahıllar olmadığı için gün boyunca enerji salımını düzenleyerek obezite ve diabeti önler ve yardımcı kimyasallar bulunmadığı için sadece doğal antioksidanlarla , tokoferoldan zengin ekstraktlarla doğal koruma yapılır. 

GDO'suz

İtalyanların bu eşsiz maması, tamamen GDO’suz besinlerle üretilir. Yüksek miktarda hayvansal protein içerir ve komplex karbonhidratlara sahiptir. Etobur atalarından gelen kedi ve köpekleri, yüksek protein miktarı bulunan kuru etçil gıdalarla beslemeyi prensip edinmiştir. Katkısız olduğu için lezzeti doğallığından gelir. Yapılan birçok tüketici yorumu göze alındığında, N&D mamalarına geçiş yapan hayvan sahiplerinin neredeyse tamamının memnun olduğu görülür. Birçok mamaya burun kıvıran köpekler dahi, N&D mamaları ile gerçek iştahına kavuşur. 

Bugün dünyada birçok evcil hayvan sahibi, katkısız, glutensiz, doğal et içeriğine sahip N&D mamalarını tercih etmekte ve köpeklerinin eklem, kas, kürk gibi hayati varlıklarının geliştiğine gözleri ile şahit olmaktadır. Kurumama.com'da bu markanın neredeyse bütün mamalarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Farmina N & D Köpek Mamalarına Genel Bakış:

  • Köpekler için Premium kuru gıdadır.
  • Tahılsız içerikler alerjen köpeklere uygundur.
  • Protein açısından  oldukça zengin: Hayvansal protein kaynaklarının% 70'i et orijinlidir.
  • Meyve ve Sebze: %30’a yakın çeşitli, meyve sebze bulunmaktadır.
  • Modern ve hassas üretim süreci: En yüksek üretim standartlarında ortaya çıkar.
  • Bağırsak florasının sağlığı için: fructo ve mannan-oligosakkaritlerin yanı sıra Psyllium tohumu ve kuru yonca ile iyi bir sindirim sistemine katkıda bulunur.
  • Sorunsuz, kokusuz bir dışkılama
  • Yüksek lezzet: Seçilen malzemeler, en uygun tariflerle İtalyan usulü ile hazırlanır.
  • GDO asla içermez: Genetiği değiştirilmiş maddeler içermez
  • Akıllı ambalaj: Tazeliğini uzun süre korur ve içerdiği vitaminler mikro uzun ömürlüdür

.

Bütün mamalar tamamen doğal besin içerikleri ile hazırlanır.
İçeriğinde kesinlikle GDO'lu ürün yoktur.
İmmun sistemini koruyarak kedi ve köpekleri hastalıklardan korumaya yardımcı olur.
Omega yağ asitleri, çinko ve biotin içerikleri ile kürk sağlığını korur, tüy dökülmelerini engeller.
Glutensiz içeriği sayesinde diabet ve obezitenin önüne geçer.
İtalyan N&D uzmanları tarafından hazırlanmış formüller.
 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.