Tümünü Gör
FİLTRELE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Papağan yemi kategorimizde dildiğiniz yaşa uygun , en çok tercih edilen papağan yemlerine ulaşmanız mümkündür . Papağan yemi satın alırken evcil dostunuzun yaşına dikkat ederek ürün satın almanız durumunda hiç bir sorun yaşanmaz kolaylıkla dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz . 

Yaş Filtresi : Yavru,Yetişkin,Yaşlı

Marka Filtresi : Gold Wings , Quik

Kuş türleri arasında en çok beslenen hayvanlar papağanlardır. Papağanlar, özel ilgi isteyen ve beslenmelerinde dikkat edilmesi gereken hayvanlardır. Bu nedenle papağan yemi seçerken dikkat etmek gerekmektedir.

Taze, doğal ve uzun süre kullanılabilecek yemlerin tercih edilmesi, kuşların sağlığı açısından son derece önemlidir. Kurumama.com, pet ürünleri konusunda en iyi ürünlere ve en iyi markalara sahip bir site olup, hayvan dünyasında tercih edilen yemleri müşterilerine sunmaktadır.

Bonnie, Deli Nature, Gold Wings, Jungle, Nature Plan, Polo, Quik ve Versele Laga gibi dünyaca ünlü papağan yemi üreticilerine ait ürünleri bir arada sunduğumuz sitemizden yararlanarak beklentilerinizi karşılayacak yemleri bulabilirsiniz.

Sağlıklı Papağan Yemi

Papağanlar, türlerine bağlı olarak 10-20 yıl kadar yaşayabilen hayvanlardır. Ancak bunun elde edilebilmesi için dikkat edilmesi gereken en önemli detay, kuşlarınıza sunduğunuz yemlerdir.

Bu nedenle papağan yemi tercih ederken sağlıklı koşullarda üretilen, ambalajlı ve uzun süre tazeliğini muhafaza edebilecek yemleri tercih etmeniz çok önemlidir. Sitemizde yer alan ürünlerde bu özelliklere dikkat ederek petlerin daha uzun ömürlü olmalarına katkıda bulunmaktayız.

Aromalı Papağan Yemi

Bal aromalı, yumurta aromalı, meyve aromalı papağan yemi, kuşların “hayır” diyemediği lezzetlerdir. Hem lezzet bakımından son derece kaliteli hem de içerisindeki besin değerleri sayesinde kaliteli hale getirilen doğal kuş yemleri sayesinde papağanınızın daha uzun ömürlü olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Güvenilir alışverişin sitesi kurumama.com ile petiniz için en iyisini tercih etmek için seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz ürünleri kısa sürede adresinize teslim eden hızlı kargo özelliğine sahip kurumama.com ile aradığınız tüm pet ürünlerini bir arada bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.