sadsad x
asdasd

Nestlé Purina PetCare 80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanlar için birinci sınıf mamalar üretmektedir. Arkasına Nestle’nin gıda uzmanlığını alan Purina’nın kedi maması ve köpek maması oluşturma konusunda bilimsel çalışmalar eşliğinde hareket ettiğini söylemeliyiz.

Çünkü Purina pro plan kedi maması ve pro plan köpek mamasını üretirken gıda mühendisi, kimyager, hayvan davranışları bilimcisi, veteriner hekim, evcil hayvan beslenme uzmanları ile çalışmaktadır. Bu uzmanlar eşliğinde hazırlanan kedi köpek mamaları yüksek verimlilik içerir. Çünkü uzmanlar her bir şartın stresini besin değerlerine indeksleyerek tariflerini oluştururlar. Böylece birçok açıdan yararla tam optimum besleyici Purina mamaları ortaya çıkar.

Uzun yılların tecrübesi ile araştırma ve üretim merkezi haline gelen Nestlé Purina PetCare merkezlerinde kedi ve köpek beslenmesinde birçok kategoriye ait formüller oluşturulur. Yaşlı kedi-köpek maması, yavru kedi-köpek maması, kısırlaştırılmış kedi-köpek maması ve ırklarına hatta yaşadıkları alanların şartlarına göre formüller geliştirilip enfes lezzetli mamalar üretilmektedir. Ayrıca evcil hayvan sahiplerinin bütçelerine ve kedilerinin/köpeklerinin ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri alternatifler sunmaktadır.

Nestlé Purina, pro plan kedi maması ve Pro Plan köpek mamasında ürettiği zengin seçenekleri ile dünya genelinde piyasa liderlerindendir. Sizde Purina ürünlerinden pet hayvanınızın ihtiyaçlarına uygun olan mamayı seçerek onun sağlık koşullarını iyileştirebilir ve onunla beraber geçirdiğiniz süreleri uzatabilirsiniz.

FİLTRELE
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.