sadsad x
asdasd

Nestlé Purina PetCare 80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanlar için birinci sınıf mamalar üretmektedir. Arkasına Nestle’nin gıda uzmanlığını alan Purina’nın kedi maması ve köpek maması oluşturma konusunda bilimsel çalışmalar eşliğinde hareket ettiğini söylemeliyiz.

Çünkü Purina pro plan kedi maması ve pro plan köpek mamasını üretirken gıda mühendisi, kimyager, hayvan davranışları bilimcisi, veteriner hekim, evcil hayvan beslenme uzmanları ile çalışmaktadır. Bu uzmanlar eşliğinde hazırlanan kedi köpek mamaları yüksek verimlilik içerir. Çünkü uzmanlar her bir şartın stresini besin değerlerine indeksleyerek tariflerini oluştururlar. Böylece birçok açıdan yararla tam optimum besleyici Purina mamaları ortaya çıkar.

Uzun yılların tecrübesi ile araştırma ve üretim merkezi haline gelen Nestlé Purina PetCare merkezlerinde kedi ve köpek beslenmesinde birçok kategoriye ait formüller oluşturulur. Yaşlı kedi-köpek maması, yavru kedi-köpek maması, kısırlaştırılmış kedi-köpek maması ve ırklarına hatta yaşadıkları alanların şartlarına göre formüller geliştirilip enfes lezzetli mamalar üretilmektedir. Ayrıca evcil hayvan sahiplerinin bütçelerine ve kedilerinin/köpeklerinin ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri alternatifler sunmaktadır.

Nestlé Purina, pro plan kedi maması ve Pro Plan köpek mamasında ürettiği zengin seçenekleri ile dünya genelinde piyasa liderlerindendir. Sizde Purina ürünlerinden pet hayvanınızın ihtiyaçlarına uygun olan mamayı seçerek onun sağlık koşullarını iyileştirebilir ve onunla beraber geçirdiğiniz süreleri uzatabilirsiniz.

FİLTRELE
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

royal canin

Nestle Kalitesi İle Pro Plan

Nestlé Purina PetCare 80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanlar için birinci sınıf mamalar üretmektedir. Arkasına Nestle’nin gıda uzmanlığını alan Purina’nın kedi maması ve köpek maması oluşturma konusunda bilimsel çalışmalar eşliğinde hareket ettiğini söylemeliyiz. Çünkü Purina Pro Plan kedi maması ve Pro Plan köpek mamasını üretirken gıda mühendisi, kimyager, hayvan davranışları bilimcisi, veteriner hekim, evcil hayvan beslenme uzmanları ile çalışmaktadır. Bu uzmanlar eşliğinde hazırlanan kedi köpek mamaları yüksek verimlilik içerir. Çünkü uzmanlar her bir şartın stresini besin değerlerine indeksleyerek tariflerini oluştururlar. Böylece birçok açıdan yararla tam optimum besleyici Purina mamaları ortaya çıkar.

Uzun yılların tecrübesi ile araştırma ve üretim merkezi haline gelen Nestlé Purina PetCare  merkezlerinde kedi ve köpek beslenmesinde birçok kategoriye ait formüller oluşturulur. Yaşlı kedi-köpek maması, yavru kedi-köpek maması, kısırlaştırılmış kedi-köpek maması ve ırklarına hatta yaşadıkları alanların şartlarına göre formüller geliştirilip enfes lezzetli mamalar üretilmektedir. Ayrıca evcil hayvan sahiplerinin bütçelerine ve kedilerinin/köpeklerinin ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri alternatifler sunmaktadır.

Nestlé Purina, Pro Plan kedi maması ve Pro Plan köpek mamasında ürettiği zengin seçenekleri ile dünya genelinde piyasa liderlerindendir. Sizde Purina ürünlerinden pet hayvanınızın ihtiyaçlarına uygun olan mamayı seçerek onun sağlık koşullarını iyileştirebilir ve onunla beraber geçirdiğiniz süreleri uzatabilirsiniz. 

Bütün mamalar tamamen doğal besin içerikleri ile hazırlanır.
Pet hayvanlarının genel vitamin ve mineral ihtiyaçlarını bütüncül olarak karşılar.
İmmun sistemini koruyarak kedi ve köpekleri hastalıklardan korumaya yardımcı olur.
Omega yağ asitleri, çinko ve biotin içerikleri ile kürk sağlığını korur, tüy dökülmelerini engeller.
L-carnitine ile yağları kas kütlesine çevirir.
Devrimsel OptiHealth formül.
Pro Plan Mamalarına Genel Bakış
  • Tam dengeli ve besleyici optimum kuru mamadır.
  • Veterinerler ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen son bilimsel araştırmalara dayalı yenilikçi bir tarifi vardır.
  • OptiHealth besin formülü: Uzun vadede iyi fiziksel uygunluk ve genel iyilik halini teşvik edicidir.
  • Optimal besin alımı: Sindirimi kolaydır.
  • Sağlıklı eklemler: Özel katkılı maddeler ile sağlıklı eklem fonksiyonunu korur.
  • Sağlıklı cilt ve ceket: Sağlıklı bir cilt ve tepeden tırnağa parlak bir kürkü destekler.
  • Diş sağlığı: Özel tarifi sayesinde kapsamlı diş bakımı sağlayabilir.
  • Yüksek kaliteli taze et parçaları: Protein kaynağı.
  • Harika kabul: lezzeti ve boyutları ile ret edilemeyecek bir mamadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.