Şu anda sizinle beraber

kişi bu ürünü inceliyor

Pro Plan
Ürün Kodu : 2132

Pro Plan Küçük Irk Yetişkin Köpekler Için Somonlu Pirinçli Mama

Paket
Fiyat
Adet
3 Kg
154,35 TL
-
+
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • PRO PLAN KÜÇÜK IRK YETİŞKİN KÖPEKLER İÇİN SOMONLU PİRİNÇLİ MAMA

  Pro Plan Hassas Salmon & Rice dermatolojik dostu tarifi potansiyel allerjen sayısını azaltmaya ve deriyle ilgili tepkileri engellemeye yardımcı olur.

  Pro Plan Dog Adult Sensitive Salmon & Rice Formula;

  Pro Plan kuru kedi ve köpek mamaları Nestle tecrübesi ile yıllarca süren Ar-Ge çalışmaları ve beslenme uzmanlarının tavsiyeleri, uzman veteriner hekimlerin formülleri ile hazırlanmış, kedilerin ve köpeklerin yaşam boyunca tam beslenmesini sağlayan kuru mamalardır. Pro plan mamaları kedilerin ve köpeklerin cinsine yaşına ve metabolizma durumuna göre birçok çeşitte üretilmiştir. Bunun nedeni hassas olan pet hayvanlarının bütün ihtiyaçlarını mamalarından karşılamaları ve bu sayede sağlıklı bir yaşam elde edebilmeleridir. Yani onların enerjik, sağlıklı ve mutlu bir yaşam süreci geçirmeleri için, hastalıklardan korunmalarını ancak mamalar sağlayabilir.  Bunun farkında olan Nestlé Purina PetCare, mükemmel teknolojisi ve evcil hayvan sahiplerinin sevgisini birleştirerek uzun ve sağlıklı bir yaşama sahip olan pet bireyleri için çalışmaya devam ediyor.

  Purina Pro Plan cildi duyarlı olan yetişkin köpekler için OptiDerma – Somon formülünü geliştirdi. Bu mamada, cilt problemleri yaşayan 25 kg ağırlığa sahip küçük ırk boy yetişkin köpeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için beslenme uzmanları ve veteriner hekimler tarafından özel olarak geliştirilmiştir. Sağlıklı, nemli, kurumayan, pullamayan, yara bir cilt ve çekici bir kürk geliştirmek için tasarlanmış hayati besinlerin klinik olarak kanıtlanmış bir kombinasyonu olan OptiDerma formülünü içerir.

  Somon balığı katkısı alerjen ciltler için önemlidir. İçerdiği yüksek kaliteli proteinler gıda intoleranslarının neden olduğu deri reaksiyonlarının riskini azaltmak için kullanılır. Purina Pro Plan OptiDerma gluten içermez ve hassas deriye sahip yetişkin köpeğinize aktif bir yaşam için gereken tüm besin maddelerini sağlar. Vitaminler, mineraller, eser elementler, kurutulmuş hindiba kökü ve balık yağı da genel olarak metobolizmasını güçlendirmeye yardımcıdır. Bu katkılar, doğal ve oldukça güçlü bir formülü meydana getiren gıdalardır. Hassas köpeğinizin sağlıklı kalmasına yardımcı olabilir.

  Aynı zaman Pro Plan Opti Derma’nın mama taneleri, küçük ırk büyüklükteki köpeklerin çene boyutları için oldukça idealdir. Purina Pro Plan hassas ciltli yetişkin küçük ırk köpekler için  OptiDerma - Salmon, beslenme biliminin keskin kenarlarındaki yenilikçi bir köpek maması olup, köpeğinizin genel refahını desteklemek üzere tasarlanmıştır.

    

  Genel Özellikleri ile Purina Pro Plan Hassas Ciltli Köpekler İçin OptiDerma

  10-25 kg ağırlığında küçük ırk boy yetişkin köpekler için tam besleyici kuru mamadır.

  Hassas, kaşıntılı veya derileri pul pul olan köpekler için özel olarak geliştirilmiştir.

  Veterinerler ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen son bilimsel araştırmalara dayalı yenilikçi bir tarif içerir.

  OptiDerma besin formülü: Klinik anlamlı sağlıklı bir cilt ve parlak bir kürkü teşvik etmeye yaradığı kanıtlanmıştır.

  Yüksek kaliteli protein: somon kullanımı gıda hassasiyetleri nedeniyle cilt reaksiyonları riskini azaltır.

  Glütensiz olarak üretilmiştir.

  Sağlıklı eklemler için özel olarak mamaya eklenmiş maddeler sağlıklı eklem fonksiyonunu korumaya yardımcı olabilir

  Kolay kabul: Lezzetlidir. Köpeklerin damak tadına uygundur. küçük ırk büyüklükteki cinslerin çene yapısına uygun boyutta mama taneleri vardır.  Mamanın İçeriği;


  Somon (% 20,00), kurutulmuş hayvansal protein, mısır, mısır gluten unu, pirinç (% 11,00), mısır grizi, hayvansal yağlar, sakatat, kurutulmuş pancar küspesi, mineraller.

  Mamanın Analizi;


  Ham protein % 29,00, ham yağ % 18,00, ham selüloz % 3,00, ham kül % 7,50, omega 3 % 1,10, vitamin A 34.110 IU, vitamin D3 1110 IU, vitamin E 610 mg/kg, vitamin C 200 mg, demir sülfat monohidrat 225 mg, kalsiyum iyodat 3,6 mg, bakır sülfat pentahidrat 55 mg, mangan sülfat monohidrat 55 mg, çinko sülfat monohidrat 475 mg, sodyum selenit 0,33 mg.

  Beslenme Tavsiyesi;

   

  Vücut Ağırlığı (kg)

  Günlük Beslenme Miktarı (gr)

  1 - 5 kg

  35 - 105 gr

  5 -10 kg

  105 - 175 gr

  10 -25 kg

  175 -325 gr

  25 - 35 kg

  325 -400 gr

  35 -45 kg

  400 -475 gr

  45 -70 kg

  475-660 gr

  70kg üstü

  590gr +70 kg vücut ağırlığı üzerindeki her 4,5 kg için 27 gr  * Köpeğinize ilk kez bu üründen veriyorsanız, başlangıçta 2 hafta boyunca alışık olduğu besinlerle karıştırarak veriniz.

  * Yukarıdaki günlük beslenme miktarları, köpeğinizin aktivitesine, egzersiz durumuna, çevre şartlarına, mizacına ve strese bağlı olarak değişiklik gösterir. Yukarıdaki miktarlar optimal vücut ağırlığı sağlamaya yönelik olarak gerektiğinde arttırılabilir veya azaltılabilir.

  * Kuru, serin, böcek ve haşereden uzak bir yerde ve paketin ağzı kapalı olarak saklayınız.

  * Genel kural olarak, kuru mama ile birlikte taze içme suyu verilmelidir.

   


  Garanti Bilgisi
  :
  Pro Plan Markalı tüm mamalar 'Pro Plan Türkiye' Garantisi altındadır.
  Teslimat Bilgisi
  :
  Siparişi oluşturduğunuz gün kargo edilir.
  Ürün Özellikleri
  Ürün Kilogram
  :
  2-4.99 Kg Arası
  Yaş
  :
  Yetişkin (Adult)
  Tat
  :
  Balık
  Irk Seçimi
  :
  Küçük Irk
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.