Pro Plan
Ürün Kodu : 450

Pro Plan Puppy Sensitive - Somonlu Hassas Yavru Köpek Mamasi

Paket
Fiyat
Adet
12 Kg
366,86 TL
-
+
3 Kg
131,40 TL
-
+
- - , Benim köpeğim biraz seçici olduğu için bu mamayı denemek istedim gerçekten çok memnun kaldım .
5/ 5
15 Tavsiye Et Yorum Ekle Fiyat Alarmı Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • ProPlan Puppy Sensitive - PRO PLAN HASSAS YAVRU KÖPEKLER İÇİN SOMONLU VE PİRİNÇLİ MAMA

     Purina Pro Plan Puppy Sensitive- Hassas yavru köpekler için Somonlu ve pirinçli mama, genel olarak hassas ve minyatür ve orta boy köpeklere hitap eder. Özellikle köpeklerin ırklarına bağlı olarak hassasiyeti artabilir. Golden cinsi bir yavrunun, Kurt köpeği yavrusuna göre dayanıklılığı daha azdır. Ama minyatür cins köpeklerin neredeyse tamamen hassasiyeti mevcuttur. Bu kuru mama hassas sindirim, cilt ve beden yapısını güçlendirmeye ve desteklemeye yönelik klinik olarak kanıtlanmış Opti Formula ile hazırlanmıştır. Beslenme uzmanları özellikle yavruların deri hassasiyetine karşı yüksek protein içeren omega yönünden zengin Somon Balığını seçmişlerdir. Taze Somon balığı neredeyse bütün besin zincirleri yönünden tam destekleyici bir zincire sahiptir. Bunun yanında yavruların sindirim sistemini onarak pancar küspesi, eklem hassasiyeti için glukozamin desteği ile güçlendirilmiş bir mamadır. 

  Hassas ciltli köpekler için geliştirilmiş OptiDerma formüllü.  Bu kuru mama hassas yavruların  yaşamsal döngüsünde ilk bir yılda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yetişkinlik çağına sorunsuz bir şekilde girmek, bağışıklık sistemini güçlendirmek için doğal prebiyotiklere sahiptir. Yavrular için uygun büyüklükte tanelerin sindirimi oldukça kolaydır. 
  Bu kolayca sindirilebilir kuru gıda da doğal antikorlar açısından zengin anne sütünde ki kolostrum maddesi mevcuttur. Bu element onu günlük yaşama hazırlamak için immün sistemini kuvvetlendirir. Herhangi bir alerjik reaksiyon oluşum riskini azaltmak için, daha az alerjen olarak bilinen somon eti, mısır ve pirinç protein kaynağı olarak kullanılmaktadır. Alerjik olarak bilinen ve hassasiyet yaratabilen buğday, sığır eti ve süt proteini bu risklerden kaçınmak amacıyla kullanılmamaktadır. Ayrıca yine anne sütünde bulunan bir başka güçlü madde olan DHA ile beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunur. (DHA (Docosahexaenoic Asit) maddesi içerir.)

  Omega 3, omega 6 ve E vitamini kaynağı olduğu için daha parlak ve sağlıklı tüy oluşumuna yardımcı olur. Yavru köpeklerin cilt, göz, diş, kemik gelişimleri için en önemli vitaminlerden olan A-E-C vitaminleri, beta carotenler ile serbest radikallere karşı savaşır. İçeriğinde ki kuzu maması ile yüksek et proteini ve amino asitler açısından zenginleştirilmiştir. Yağ oranı yetişkin bir köpek olana dek optimum orandadır ve gereksiz yağlanmanın önüne geçicidir. Yavruların yetişkinliğe adım atarken sağlıklı kemik yapılanması için güçlü kalsiyum içeriği fosfor ve d vitamini ile desteklenmiştir. Eklem ve kıkırdak gelişimi için deniz kabuklularından elde edilen glukozamin ile desteklenmektedir. 

  Purina Pro Plan Hassas Yavrular İçin Köpek Maması bağırsak problemlerini optidigest formülünde ki doğal prebiyotikler ile çözer. Aynı zamanda bütüncül besin içeriği ile tam ve dengeli optimum bir mamadır. Ve bütün bu özelliklerinin yanında Pro Plan mamaları her ırka ve damak tadına uygun mükemmel bir mamadır. Yavaş pişirilmiş etler ile çekici bir aromaya sahiptir. Bütün ırk köpekler tarafından kabulu kolaydır.


  Purina Pro Plan Hassas Yavru Köpek Mamasına Genel Bakış:

  • 2-12 Aylık hassas yavru köpekler için tam dengeli kuru mamadır.
  • Özellikle sıkça alerjik reaksiyonlar gösterenyavru köpekler için beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiştir.
  • Veterinerler ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilen son bilimsel araştırmalara dayalı yenilikçi tarif.
  • OptiDigest Besin Formülü: Bağırsak florasını dengelediği klinik ortamda kantılanmıştır.
  • Yüksek Protein İle Alerji Tedavisi: Özellikle Somon balığında bulunan etken maddeler ile alerji oluşumu riskini azaltır.
  • Kolostrum ile doğal antikorlar açısından zengin ilk süt katkısı , güçlü bir bağışıklık sisteminin gelişimini destekler.
  • Sindirimi kolay: Yavrular çene yapısına uygun sindirilebilir taneler.
  • Yavaşça pişirilmiş: Etin harika tadını ve besin değerlerini korur.
  • Yüksek Mama Kabulü: Yavru çenesine uygunluğu, formu ve lezzetli ile...
  • Anne sütünde de bulunan beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunan DHA (Docosahexaenoic Asit) maddesi içerir.


  Malzemeler:
  Somon, Pirinç, Mısır Glüteni, Karışık Tokoferollerle Korunmuş Hayvansal Yağlar, Pancar Posası, Selüloz, Kalsiyum Fosfat, Potasyum Klorür, Sodyum Klorür, Mineraller, Vitaminler, Tuz

  (Kg başına) Katkı:
  Beslenme Katkı:

  Ham Protein %28,8 (En Az), 
  Ham Yağ %17,5-22,5 (En Az - En Çok), 
  Ham Selüloz %4 (En Çok), 
  Ham Kül %9 (En Çok), 
  Su %10 (En Çok), 
  HCI'de Çözünmeyen Kül %0,31   (En   Çok),   
  Kalsiyum   %1,4,   
  Fosfor  %1,2,   
  Sodyum   %0,35,   
  Potasyum   %0,75,   
  Magnezyum   %0,11,   
  Selenyum   %0,5,   
  Vitamin   A   21000   İU/kg

  Besleme Kılavuzu

  g / gün Önerilen beslenme miktarı:

  4-5 aylık 6-8 aylık 9-12 aylık
  125-145g 150g 150g
  160-180g 200-220g 220g
  170-190g 215-240g 240-245g
  230-245g 300-355g 355-365g

  Garanti Bilgisi
  :
  Pro Plan Markalı tüm mamalar 'Pro Plan Türkiye' Garantisi altındadır.
  Teslimat Bilgisi
  :
  Pro Plan İdeal Balance yavru mama siparişi oluşturduğunuz gün kargo edilir.
  Ürün Özellikleri
  Ürün Kilogram
  :
  2-4.99 Kg Arası
  Yaş
  :
  Yavru (Kitten)
  Tat
  :
  Balık
  Irk Seçimi
  :
  Orta Irk
  Ürün Etiketleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.