Purina PRO PLAN, Yavru Köpekler İçin yavru köpeklerin bütün ihtiyaçlarına hitap eden gelişimi ve büyümeyi destekleyici mamalar üretir.

Yavru köpeklerin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve onların doğru büyüme ve gelişim için ihtiyaç duydukları besinsel ihtiyaçları karşılamak amacıyla PURINA veteriner hekimleri ve bilim adamları tarafından 2-12 aylık hassas yavru köpekler için özel olarak formüle edilmiştir.

Uzman veteriner hekimlerin yıllar süren araştırmaları sonucunda geniş bir besin yelpazesinin harika bir aroma ile lezzetlendirildiği muhteşem bir yavru köpek mamasıdır. Pro plan yavru köpek maması besin kaynaklarını taze etlerden alır. Kümes hayvanları, somon, ton balığı, kuzu eti, hindi gibi hayvan etlerinin kullanıldığı muhteşem bir protein kaynağıdır. Yüksek oranda Omega 3 içeren eşsiz formüllü bir köpek mamasıdır.

Linoleik asit, vitamin A ve çinko elementleri ile deri sağlığını destekler. elastikiyetini korur. Pullanma ve kurumanın önüne geçer. Vitamin E, Omega 3 ve Omega 6 yağ asitlerini sağlayan esansiyel balık yağları ile daha parlak ve sağlıklı kürklerin oluşumunu sağlar. Tüm yavru köpek mamalarında anne sütünde de bulunan beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunan DHA (Docosahexaenoic Asit) maddesi içerir. E, C, selenyum ve beta karoten gibi güçlü antioksidanlar ile immün sistemini geliştirir ve hastalıklara karşı doğal bir koruma sağlar. Ayrıca serbeste radikallerin hücreleri tahrip etmesini engeller.

Pro plan yavru köpek maması yüksek kaliteli yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Bağırsak florası bu besin zincirleri ile diri tutulur ve besinlerin emilim oranı yükseltilir. Ayrıca içeriğinde ki glutamin amino asidi ile bağırsaklarda ki hücreleri besler.

Yavru köpeklerde diş ve kemik gelişimi oldukça büyük önem arz eder. Kalsiyum, fosfor, D vitamini gibi içeriklere en çok yavruların ihtiyacı vardır. Pro plan yavru köpek maması içeriğinde oldukça yüksek oranda bu elementler doğal besinlerin içeriği ile bulunmaktadır. Doğal glukozamin kaynakları sayesinde yavru köpeklerde daha güçlü ve sağlıklı eklem oluşumunu destekler. Diş ve diş etlerinde plak ve tartar birikiminin azalmasını sağlayarak genel olarak ağız sağlığına destek sağlamaktadır.

İşte Pro plan yavru köpek maması genel olarak özellikleri bunlardır. Bir yavrunun sağlıklı bir yetişkin olabilmesi için bütün bu besin zincirlerine ihtiyacı vardır. Sizde yavru köpeğinizi Pro Plan ile besleyerek onun büyüme evresini sağlıklı olarak geçirmesini sağlayabilir ve güçlü bir yetişkin olmasını sağlayabilirsiniz.

Sıralama seçin

12 Kg
344,84 TL 517,26 TL
-
+

12 Kg
385,20 TL 577,80 TL
-
+
3 Kg
131,41 TL 197,11 TL
-
+

3 Kg
137,95 TL 206,93 TL
-
+

12 Kg
292,64 TL 438,96 TL
-
+
3 Kg
148,11 TL 222,17 TL
-
+

12 Kg-2 Kg Hediyeli
336,51 TL 504,77 TL
-
+
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.