Quik
Ürün Kodu : 1910

Quik Doğal Çam Pelleti Kedi Kumu

Paket
Fiyat
Adet
1.5 Kg
10,44 TL
-
+
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Quik Doğal Çam Pelleti Kedi Kumu 1.5 Kg

  Doğal çam kedi kumu, ağaç endüstrisinin doğal yan ürünlerini kullanır. Amerikadan elde edilen güney çamını maksimum performans için peletler halinde sunar. Tamamen temiz steril tozdan arındırılmış ve sağlıklı olabilmesi için peletler halindedir. Kedinizin ayağına veya tüylerine yapışmaz sıkıştırılmış peletler ekonomiktir. Bu daha değerli olmasını sağlar. Pakette uzun ömürlüdür. Ameliyat sonrası bakımlarda özellikle veterinerler tarafından onaylanmıştır, ayrıca çevre dostudur. Çam pelleti yavru ve yetişkin kedileriniz için güvenli ve sağlıklıdır, evinizde ve dünyamız üzerinde kullanak için güvenlidir. Doğal yoldan bakteri üremesini engeller,kedi kumu kabınızda temiz ve taze bir koku bırakır.

  Nemi absorbe ederek kokuyu nötralize eder ve kürekle alınabilecek sert bir topak haline getirir. Bu ürün hafiftir, diğer geleneksel topaklanan Kedi kumlarında daha esnektir Biyolojik olarak Doğada çözünebilir topaklar güvenli bir şekilde tuvalete atlabilir. Çam ağacın peletlerin den Kedi Kumu gibi doğal yoldan bakteri oluşmasını önler Kedi tuvalet kabında temiz ve taze bir koku bırakır. Çam pelleti silica tozu içermez, toxic değildir ve yanlışlıkla yutulsa bile tüm hayvanlar ve insanlar için tamamıyla güvenlidir.

  NEDEN DOĞAL ÇAM AĞACINDAN ÜRÜNLER?

  Koku çıkartan sıvıyı gelenek kedi kumlarına göre 4 kat daha fazla ve hızla emer, anında kokuyu yok eder. Toz ve bentonitden arındırılmıştır.Üretimine 100 taş fırınlarda, kurutulmuş çam ağaçları ile başlanır ve pelet küçük tane veya parçacık haline getirilir. Doğal olarak bakteri ve patojen hastalığa sebep olan organizmalar içermez. Silika tozu da içermediğinden kedinizin ayak ve tüylerine yapışmaz. Dostunuzun evinizi kirletmesine izin vermez. Güvenli, 100 çam ağacı ürünleridir. Kimyasal veya ek katkı maddesi içermez, doğa dostudur. Doğal çam ürünleri olduğu için zehirli madde içermez. Dostunuz veya çocuğunuz tarafından yanlışlıkla yutulsa bile zara vermez. Tamamen güvenlidir. Katı dışkılardan arındırılmış kumları bahçenizde gübre olarak kullanabilirsiniz. Tuvalete atılabilir, kürekle alınabilir ve biyolojik olarak doğada çözülebilir.

  '
  Ürün Özellikleri
  Ağırlık
  :
  0-4.99 Lt
  Tane Şekli
  :
  İnce , Kalın
  Tane Özelliği
  :
  Topaklaşmayan, Topaklaşan
Bu Ürünü Alanlar Bunlarıda Aldılarr
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.