Royal Canin 60 senelik tecrübesi ile her cinsten, yaştan kediye yaşam standartlarına uygun özel mamalar üretmeye devam ediyor. Uzman Royal Canin hekimleri kısırlaştırılmış kediler için ırkına göre farklı bir mama üretti. Çünkü kısırlaştırılan kediler diğer cinslerine oranla çok daha yavaş bir metabolizmaya sahiptir. Buna sebep olan üreme organının kısıtlanmasıdır.

Royal canin kısırlaştırılmış kedi maması, Operasyondan hemen sonra kısırlaştırılmış kedilerin immün sistemlerinde çok hızlı bir şekilde yavaşlama görülür. Vücut yavaşladıkça yağ üretimi fazlalaşır. Royal Canin kısır kedi mamaları bu yüzden daha az yağ oranı içerecek şekilde üretilir. Karbonhidrat oranı da düşürülmüştür.

Çünkü karbonhidrat fazlası kısır kedilerde yağlanma yapmaktadır. Nişasta türevleri de bu mama da bulunmaz. Tüm bu kompleks karbonhidratlar yerine protein ve aminoasitler, yağ yakıcı L-Carnitine bulunmaktadır.

Bu sayede kedinizin enerjisi artacak ve yağlanma oranı düşecektir. Aynı zamanda multivitamin katkısı ile kedinizin enerji ihtiyacı karşılanacak ve yorgunluk halleri azalacaktır. İçeriğinde ki diğer maddeler sayesinde sağlıklı idrar yollarını teşvik eden ph miktarına sahiptir.

royal canin kısırlaştırılmış kedi maması, operasyon geçirmiş kedilerinizin yavaşlayan metabolizmasına uygun olarak uzman hekimler tarafından hazırlanmış optimum tam dengeli mükemmel bir mamadır.

royal canin kısırlaştırılmış kedi maması Genel Bakış

Her ırka uygun özel kısırlaştırılmış mama formülü

Dengeli enerji- azaltılmış yağ içeriği (% 12)

Az karbonhidrat: Hiçbir nişasta barındırmaz

L-Karnitin: (100 mg / kg), yağların yakılıp enerjiye çevirilmesine yardımcı olur.

İdrar dengesi: pH düzeyi (pH 6-6,5)

Yüksek protein içeriği (% 37)

Tümünü Gör
FİLTRELE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.