sadsad x
asdasd
Tümünü Gör
FİLTRELE
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

ROYAL CANIN KÖPEK MAMASI 

Royal Canin kalitesi ile üretilen köpek mamaları, Royal Canin araştırma merkezlerinde, uzman veteriner hekimler ve beslenme uzmanları tarafından formüle edilir. Bütün köpek cinsleri için ayrı ayrı, yaş gruplarına göre geliştirilen Royal Canin Köpek Maması onlar için tam ve optimum komple mamadır. 

Royal Canin Köpek Mamaları çok yoğun bir tecrübe ve uzman veteriner hekimlerin formülleri ile tamamen doğal ürünlerle hazırlanan çok özel bir mamadır. Köpeklerin dişleri, kemikleri, sindirim sistemleri, dışkı kaliteleri, enerjileri tamamen beslenmeye bağlıdır ve bunu bilen Royal Canin uzmanları besinlerin en seçkinleri ile köpeklere çok özel formüllerle, kusursuz mamalar üretir. Dünyada kedi ve köpeğini Royal Canin ile besleyen bir çok bakıcı, işte tam da bu yüzden bizim mamalarımızı seçer. Çünkü Royal Canin mamaları, sevimli dostlarımızın bütün vücut fonksiyonlarına hitap eden vitamin, mineraller ile doludur. Protein seviyesi özellikle köpeklerde etobur düzene göre hazırlanır ve et proteini herzaman çok daha yetkindir mamalarda. Royal Canin Köpek Mamaları ilhamını doğadan alır. Organik canlılar her bir farklı mineral ve vitamin ile beden takviyelerini yapmaktadır ve genel anlamda bunları içeren besinler ile hazırlanmış karışımlar her zaman daha yetkin bir sağlık anlayışını doğurur. Örneğin kıkırdakları korumak için glukozamin, sağlıklı ve parlayan tüyler için omega 3-6 ve biotin, yağ yakımı için l carnitine, sağlıklı gözler için a-e vitamini ve daha birçok bedensel fonksiyon için besinlerden elde edilen fazlaca yardımcı mevcuttur. Royal Canin mamalarda bu besin değerleri formüle edilirken, her mamaya aynı formül ile aynı besin zinciri uygulanmamıştır. Bunun yerine tam sağlık için nokta atışı yapabilmek amacı ile mamalar cinslere ayrılmıştır ve her cinsin yaş gruplarına göre de kategorilendirilmiştir. 

Böylece cinsin ihtiyacı olan bütün besinler, o cinsin yaş gurubu değerlerine göre düzenlenen mamaya zerk edilir. İşte bu tam sağlık için gereken hassasiyettir.Cinsin baskın besin değerlerini formülde azaltmak, ihtiyaç duyulanları ise karşılamak. Böylece köpeğiniz her daim sağlıklı, enerjik ve daha az hasta olacaktır.

Royal Canin Köpek Mamalarına Genel Bakış:

İdeal vücut ağırlığını korur: Düşük yağlı formülü ve L-Carnitine katkısı ile ideal vücut ağırlığını korumaya yardımcı olur.    
Eklem koruması: Kondroitin ve glukozamin ile kıkırdağı korur ve artrit gelişimini önler.
Kalp fonksiyonlarını destekleyen Taurin ve L-Carnitine içerir. Kalp kasılmalarını engeller ve kalp kaslarının enerji kaynağını destekler.
Parlak Kürk: Hodan yağı ve biotin kombinasyonu ile yumuşak ve parlak tüyleri teşvik etmektedir. 
Kükürtsü amino asitler keratin üretimini geliştirir. Pantotenik Asit, Niasin, İnositol ve Kolin kombinasyonu cilt direncini güçlendirir.
Hücre korunması: Antioksidan kompleksi (domates lykopen, Lutein Marigold dan, yeşil çay ve E vitamini ve C den Polifenoller) ile hücre yaşlanmasının önüne geçer.
Her cinse ve her yaşa uygun özel Royal Canin formülü.
Bütün beden fonksiyonlarına uygun vitamin ve mineral katkısı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.