Royal Canin uzun yıllar süren tecrübeleri ile kedilerin ihtiyaç duyduğu bütün vitamin, mineral çeşitlerini, karbonhidrat-protein sentez oranlarını optimum bir mamaya yansıtma bilgisini edindi.

Fakat kediler yaşam şartları, vücut yaşı, bulunduğu ortam, cinsi yaşı gibi birçok faktör ayrışmasından dolayı beslenmede farklılıklar gösterebilirler. Yetişkin kediler ise yavru ve yaşlı kedilerin aksine daha farklı bir metabolik faaliyetin içerisinde olduğu için farklı besin oranları ile beslenmelidir.

Çünkü yetişkin kediler artık bedensel açıdan gelişimini tamamlamış ve yavru bir kediyken fazlaca ihtiyaç duyduğu mineral seviyeleri stabil ihtiyaçlar haline gelmiştir. Bu yüzden tam ve dengeli bir beslenme için Royal Canin uzmanları her açıdan optimum sağlıklı bu mamayı geliştirdi.

Kas Yapılanması: Kas grupları sağlıklı ve diri tutulmalıdır. Bunun için güçlü proteinler ve aminoasitler gereklidir. Royal canin yetişkin kedi maması içeriğinde güçlü kaslar ve yeni yapılanmalar için gereken miktarlar mevcuttur.

Kemik Sağlığı: Sağlıklı kemikler için kalsiyum ve fosfor miktarı güçlendirilmiştir.

Güzel Bir Kürk: Çinko, biotin, selenyum, omega yağları ile kedinizin kürkünün renklerini korur ve solgun renkleri canlandırır.

Sağlıklı Üreme Sistemi: Sağlıklı üreme sistemlerini destekleyici gıdalarla zenginleştirilmiştir. Uygun mineral içeriği ile 6.0-6.5 pH değeri koruyarak sağlıklı idrar yollarını destekler.

Dışkı Kokusunu Engeller: Dışkı kokusunu minumum miktara indirir.

Antioksidan Formülü: Antioksidan depoları olan E-C vitaminleri, lutein mevcuttur. Serbest radikaller ile savaşarak hücre yenilenmesini hızlandırır.

Kıl Yumağı Problemi: Bağırsaklarda oluşan kıl yumaklarını sınırlayan liflerin bir kombinasyonunu içerir.

Ayrıca royal canin yetişkin kedi maması kendi içerisinde de birçok kategoriye ayrılmaktadır. Hassas ciltler için, hassas sindirim sistemleri için, diş sağlığını destekleyici birçok baskın seçeneği olan aynı besleyici formüle sahip royal canin yetişkin kedi maması mevcuttur.

Tümünü Gör
FİLTRELE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.