sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 91 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

royal canin

Dünyanın En Büyük Mama Üreticilerinden

Royal Canin, dünyanın en büyük evcil hayvan mamaları üreten şirketlerinden biridir. İlk mamasını 1967 yılında Fransız Veteriner Hekim Jean Cathary kendi fırınında tahıl bazlı bir kuru mama üreterek hazırlamıştır. Bu tarif etobur pet hayvanları için bir devrim olmuştur.

Çünkü Cathary’nin fırında pişirdiği diet maması etobur hayvanların lezzet doğasına hitap eden fakat bitkisel içerikleri de bulunan bir mamaydı. Bu sayede kedi ve köpekler et tadında kompleks karbonhidratlarla tanışabilecek ve bitkisel diet liflerini de kolayca tüketebilecekti. Bu da daha sağlıklı ve uzun ömürlü evcil hayvanlar anlamına geliyordu.

Sonrasında bu mamaların üretimine geçerek dünya çapında Royal Canin’in ilk adımını atan Jean Cathary şu an dünyada milyonlarca evcil kedi ve köpeğin daha sağlıklı pet bireyleri olmasına büyük katkı yapmıştır. Çünkü Royal Canin oldukça lezzetli mamalarının tarifinin deneyimlere dayanan çok uzun bir geçmişi vardır. Bu deneyimler ile tariflerin lezzeti gelişmiş ve yararlılık oranları doğal besin katkıları ile artırılmıştır. Royal Canin’in bütün mamalarının kedi ve köpeklerde gösterdiği en baskın etki, onların sindirim sistemlerini düzenleyici olmasıdır.

Neden Royal Canin?

Çünkü Royal Canin tariflerini hazırlayan uzmanlar şunu çok iyi bilir ki, tıpkı insan da olduğu gibi hayvanlarda da en önemli hayati organ sindirim sistemleri organlarıdır. Bağırsak florası tüm sindirim canlıları için inanılmaz önemlidir. Ayrıca besinlerin niteliği değil bağırsakların onların emilimini nasıl sağladığı önemlidir. Bazen çok güçlü besinlerin bile bağırsaklar tarafından emilimi sağlanamaz.

Bütün mamalar tamamen doğal besin içerikleri ile hazırlanır.
Pet hayvanlarının genel vitamin ve mineral ihtiyaçlarını bütüncül olarak karşılar.
İmmun sistemini koruyarak kedi ve köpekleri hastalıklardan korumaya yardımcı olur.
Omega yağ asitleri, çinko ve biotin içerikleri ile kürk sağlığını korur, tüy dökülmelerini engeller.
L-carnitine ile yağları kas kütlesine çevirir.
Royal Canin uzmanları tarafından yarım asırda şekillendirilmiş formüller.
Neden Royal Canin?

Çünkü Royal Canin tariflerini hazırlayan uzmanlar şunu çok iyi bilir ki, tıpkı insan da olduğu gibi hayvanlarda da en önemli hayati organ sindirim sistemleri organlarıdır. Bağırsak florası tüm sindirim canlıları için inanılmaz önemlidir. Ayrıca besinlerin niteliği değil bağırsakların onların emilimini nasıl sağladığı önemlidir. Bazen çok güçlü besinlerin bile bağırsaklar tarafından emilimi sağlanamaz.

Tam Besleyici Mama

İşte bu yüzden bütüncül bir beslenme programı gereklidir ve bu program her bir hayati organı ayakta tutarak en son sindirim organları üzerinde sonuç alabilmelidir. Royal Canin mamaları işte bu hayati sistemi öngörerek hazırlandığından kalp, kan, üriner sistemler, böbrekler, ciğerler, beyin dahil olmak üzere eser elementler ve vitaminler bakımından kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek formüllerle hazırlanır.

Taze Besinlerden Yapıldı

royal canin

Evet taze et, kedi ve köpekler için hayati önem taşır ve içinde ki besleyici kompleks gıdalar üst seviyededir. Fakat bütüncül bir beslenme için yeterli değildir. Daha fazla karbonhidrat, daha fazla aminoasit ve vücuda yararlı yağlar, bitkisel antioksidanlar ve daha birçoğu optimum beslenmenin şartıdır. Bu sağlanamadığı taktirde tüylerde-kürkte solgunluk, cilt problemleri, sindirim problemleri, ishal, enerji azlığı, isteksizlik, görme bozuklukları ve daha birçok problemin görülmesi olasıdır.

Fakat Royal Canin 50 senenin verdiği tecrübe ile geliştirdiği mamalarını taze et, tahıl, bitkisel karışımlarla hazırlamaktadır. Bu yüzden bütüncül bir beslenme sağlayarak pet hayvanlarının hücre ömürlerini antioksidanlarla uzatmakta ve her daim canlılık ve neşe içinde yaşamasını sağlamaktadır.

Tam Damaklarına Uygun

Royal Canin’in uzmanlığı sadece sağlıklı pet besinlerinde konusunda tecrübeli değildir. Lezzet konusunda da müthiş bir deneyim birikimi mevcuttur. Mamalarımızın tadına bakan kediler ve köpekler, onda ki özel aromayı içgüdüsel olarak ta fark eder ve iştahla tüketirler. Bir başka lezzet ile kıyası mümkün değildir.

Özel yapılı taneleri her cinse özel mamalarda farklı ve cinsin çene yapısına uygundur. Böylelikle bu vazgeçilmez lezzeti tadan kediler ve köpekler, sindirme, yeme kolaylığı kazanırken hem de müthiş bir ziyafet çekerler. Royal Canin’in uzun yıllardır kedi ve köpeklerin ihtiyaçlarını gözeterek kazandığı tecrübe; hayvan sahiplerinin geri dönüşleri ve denemeler ile elde edilmiş veriler ile dünyanın en leziz ve besleyici mamalarını birini üretmeyi başarmıştır.

Sevgiyle Besleyin

Ürünlerde hiçbir katkı maddesi bulunmaz ve alerjik etkiler minumum seviyeye indirilmiştir. Her cinsin damak lezzeti bilinir ve mamalar ona göre, onların çene yapısına göre hazırlanır. Kedi ve köpek sahipleri ise Royal Canin ile sağlıklı bir ömür süren petleri ile sadece sevgi alışverişinde bulunur. Onları farklı ihtiyaç değerleri ile beslemek zorunda kalmazlar.

Neden Royal Canin?

Evet Royal Canin tüm dünyada kedi ve köpek sahiplerinin bir numaralı tercihi. Kuru kedi maması, kuru köpek maması, konserve kedi ve köpek maması konusunda uzman olan Royal Canin, evcil hayvan bakıcılarıdan milyonlarca teşekkür alıyor. Çünkü onu tadan kedi ve köpekler hem mutlu, hem enerjik hem de mental olarak daha sağlıklı oluyorlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.