Tetra Akvaryum Yemi ve Aksesuarları
Tetra
şirketi 1951 yılından itibaren Dünya’nın bir çok ülkesinde ( Akvaryum Canlıları ve Akvaryum Aksesuarları ) alanında kendini kanıtlamış ve bir çok başarıya imza atmış bir kuruluştur . Tetra şirketi 1.000’den fazla ürün yelpazesine sahip ve 1.000’den fazla farklı alt bayii hizmeti sunmaktadır . Tetra şirketi üç farklı marka ile ülkemizde hizmet sunmaktadır , bu markaları belirtecek olursak ; “ Tetra, Tetrafauna  ve TetraPond “ olarak ülkemizde görmeniz mümkündür .

Tümünü Gör
FİLTRELE
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Tetramin markası tamamen akvaryum canlıları ve akvaryum aksesuarları üzerinde bir çok kategoride hizmet sunmaktadır . Tetra alanında en büyük ve geniş çaplı ürün yelpazesine sahip olan bir kuruluştur . Bu sebeple aşağıda tetra markasının ürün yelpazesinden bahsederek bu marka hakkında detaylı bilgi edinmenizi sağlamak için elimizden geleni yapacağız .


Tetra Markasının Hizmetleri

1.Balık Yemleri ve Kaplumbağa Yemleri

2.Su Bakımı ve Düzenleyiciler

3.Filtre ve Su Temizleyiciler

4.Yedek Filtre Aksesuarları

5.Aydınlatma & Dekor ve Aksesuarlar

6.Akvaryum Kitleri

7.Akvaryum Hava Motorları

8.Yedek Parçalar

9.Hava Isıtıcıları

yukarıdaki hizmetlerin tamamına kurumama.com üzerinden ulaşmanız mümkündür . Tetra ürünlerinde birbirinden güzel kampanyalar ile sizlere hizmet sunmaktayız  ve bu kampanyalardan yararlamak için sitemizi düzenli olarak takip etmeniz durumunda sorunsuz şekilde yararlanabilirsiniz .


Tetra Balık Yemleri

 Kurumama.com üzerinden tetra balık yemi kategorisinde “ Pul Balık Yemleri , Granules Balık Yemleri , Çubuk Balik Yemleri , Japon Balığı Yemleri , Havuz Balığı Yemleri , Kova Balık Yemleri , Tatil Balık Yemleri ve Yavru Balık Yemlerine “ anında ulaşabilirsiniz ve bir birinden farklı kampanyalar ile dakikalar içerisinde satın almak istediğiniz ürünü satın alıp akvaryum canlınızın sağlıklı beslenmesinde katkıda bulunabilirsiniz .


Kaplumbağa Yemleri

Tetra markasının kaplumbağalar için üretmiş olduğu sadece bir çeşit kaplumbağa yemi bulunmaktadır . Tetramin kullanıcılarının bir çoğunun kaplumbağaları için satın aldığı ve sorunsuz şekilde kullandığı “ ReptoMin “  ürününü kurumama.com üzerinden satın alarak , evcil dostunuzu sağlıklı şekilde beslenmesinde katkıda bulunabilirsiniz .


Akvaryum Aksesuarları ve Bakım Aksesuarları

Akvaryum aksesuarları kategorisinin ürünlerine örnek verecek olursak bu kategoride  “ Hava Motoru , Hava Filtresi , Aydınlatma , Bitkiler , Akvaryum Kumları , Akvaryum Taşları “ ve benzeri ürünler bulunmaktadır . Tetra markası ciddi anlamda akvaryum konusunda  güçlü ürün yelpazesi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır . Tetra markasının  bu denli tercih ediliş sebebi “ akvaryum ve akvaryum canlıları “ konusunda dalında en iyisi olmasından kaynaklanmaktadır .


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.