sadsad x
asdasd

Türkiye' de ve dünyada pet sahiplerinin dostlarıyla keyifli vakit geçirmek için ihtiyacı olan herşeyi kolaylıkla satın alabildiği sitemizde orijinal Trixie ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. En çok tercih edilen ucuz Trixie ürünlerini listelediğimiz sayfamızda birbirinden güzel ve kaliteli kedi, köpek eşyalarına tek tıkla ulaşabilirsiniz. 

FİLTRELE
Toplam 891 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 11 ... 23

TRİXİE TÜRKİYE

Alman menşeli olarak dünyanın birçok ülkesine petshop ürünü ithal eden Trixie markası, 40 yılı aşkın deneyimi ile sevimli dostlarınızın beslenmesinden bakımına varıncaya kadar her alanda destek sunmaya devam ediyor. 6,500’den fazla ürün seçeneği ile pet ihtiyaçlarını doğrudan karşılamaktadır.

Köpek aksesuarları, köpek oyuncakları, köpek tasma modelleri, kedi maması, kedi aksesuar ve oyuncakları başta olmak üzere; kedi, kuş, köpek, sürüngen, akvaryum ve daha birçok evcil hayvanın ihtiyaç duyduğu mama, yem ve diğer tüm ihtiyaçları “kalite” detayını göz önünde bulundurarak karşılayan Trixie, Türkiye’de de en çok tercih edilen petshop ürünleri markasıdır.

Dünya genelinde 80’den fazla ülkeye ürün ithalatı yapan Trixie, Germany , Birleşik Krallık, Fransa, Avusturya , Hollanda ve Belçika başta olmak üzere Türkiye ve Türki diğer ülkelerde evcil hayvanların ihtiyaç duyduğu tüm kategorilerde hizmet sunmaktadır.


Trixie evcil hayvan mama ve yemleri

Evcil hayvanlarınızın daha sağlıklı yaşamaları, hızlı ve dengeli büyümeleri için kullanacağınız ürünlere son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Gerekli klinik testlerinden başarı ile geçen ürünleri ile evcil hayvan sahiplerinin gözde tercihlerinden biri olan Trixie, petinizin ihtiyaç duyduğu tüm mama ve yemleri karşılamaktadır. Köpek maması, kedi maması, balık yemi başta olmak üzere sürüngen ve diğer canlılara hitap eden ürünleri ile petlerin hayatını koruma altına alıyor.


Trixie aksesuarları

Sahip olduğunuz minik dostlarınız ile daha güzel ve kaliteli zaman geçirmek için ihtiyacınız olan oyuncak, köpek ve kedi tasması, akvaryum aksesuarları ve diğer ihtiyaçlarınızda güven içinde tercih edebileceğiniz Trixie ile hem petinizi hem de kendinizi güvence altına alabilirsiniz. Ürünlerinde kimyasal madde bulunmayan marka, üretimleri ile insan ve hayvan sağlığını koruma altına almaktadır. Kurumama.com web sitemizden tüm ürünlerine ulaşarak ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Trixie markasına ait tüm modelleri sitemiz kurumama.com adresinden bulabilirsiniz. Almanyada olup ülkemizde olmayan trixie ürünleri için talep açabilirsiniz. En kısa sürede getirmeye çalışırız. En uygun trixie ürün modelleri için https://www.kurumama.com/trixie sayfamızdaki ürünlere bakabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.