sadsad x
asdasd
FİLTRELE
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Son zamanlarda Türkiye’de büyük popülarite kazanan kedi maması markalarından Felicia, hazır mamalar arasında en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Sağlık ve hijyen koşulları göz önünde tutularak yapılan üretimler sayesinde kedi sağlığının bozulmasına neden olabilecek herhangi bir içeriğe sahip olmadığı, klinik testlerinden geçirilerek saptanmıştır.

felicia logo

Kullanıcılarından oldukça olumlu yorumlar alan Felicia kedi maması, birçok türü ile her kedi yaşına uygun üretimler yapmaktadır. Taurin değeri yüksek, rahatsız etmeyen hafif kokulu ve iri taneli olarak üretilen kedi mamaları, minik dostların severek tükettikleri mamalar arasında yer almaktadır. 2000 mg üzerinde taurin değerine sahip kedi mamaları ile dikkat çekici bir marka haline gelen Felicia, kedilerin bünyelerini koruyabilecek vitamin ve minerallere sahiptir.

Kedi sahiplerinin güvenle kedilerini besleyebilmelerine yardımcı olan Felicia kedi mamaları ile hem sevimli dostlarınızın damak tadına hitap edecek hem de güven içinde kullanmalarını sağlayacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.