Evcil hayvanlarınız için gerekli olan her şeye bu site üzerinden 7/24 ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz. Bu kategori altında " Köpeklerde Çiş Eğitimi " döneminde kullanabileceğiniz sağlık ürünlerini listeleyebilir ve sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz sırasında yaşadığınız herhangi bir sorunda " Canlı Destek " ekibi üzerinden yetkili kişilere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. 

Güncel Markalar:  Trixie

1 2 3
1 2 3

Konserve köpek maması kuru köpek mamasının aksine aynı güçlü ve besleyici formülasyonun yaş üretim teknikleri ile paketlenmesi ile satışa sunduğumuz köpek maması çeşidimizdir. Köpekler yaratılışları gereği bazen taze et ve kemik arayışına girerler.

Fakat günümüzde evde beslenen pet hayvanlarımızın yağlı ve kısa sürede bakteri üreten bir kemik ile oynaması mümkün değildir ve et reyonlarından alınacak biftek gibi parçaların sunumu köpeğinizin beslenme alışkanlıklarını bozabilir hatta narin ırkların hastalanmasına bile sebep olabilir. Bu sebeple kuru köpek mamasının yanında mama uzmanları aynı güçlü formüle dayanan yaş – konserve köpek mamaları üretmektedir. Aynı zamanda konserve köpek mamaları, sürekli kuru köpek maması ile beslenen köpeklere bir ödül niteliğindedir. Yani aynı güvenilir köpek mamasının farklı bir lezzet sunumudur.

Konserve köpek mamaları evcil köpeğinizin kemik, diş, tüy ve mental sağlığı içinde önemlidir. Sağlıklı bir pet hayvanının en önemli özelliği doğru beslenmesidir. Konserve köpek maması ile besleyeceğiniz pet hayvanınız günden güne daha sağlıklı olacaktır ve günlük yaşam standardı yükselecek, tüyleri sağlıkla parlayacaktır. Köpeklerin doğasına uygun olan yaş mama, uzman profesörler tarafından formüle edildiği için tamamen güvenilir köpek mamasıdır. Ayrıca ekstra enerji ve protein için başka bir mamaya gerek yoktur çünkü konservede ki mamalar tamamen vitaminli köpek mamasıdır. Köpeğinizin daha duyarlı ve çözüme ulaşabilen bir zekaya sahip olması için sağlıklı köpek maması ile beslenmesi mutlaka gereklidir. Yavru köpekler içinde üretilen konserve yavru köpek maması, minik yavrunuzun hızlı büyümek için ihtiyaç duyduğu bütün vitamin ve mineralleri ve kalsiyumu aynı paket içerisinde sunar. Böylece sağlıklı yavrunuz, sağlıklı yetişkinliğe doğru adım adım ilerler. Pet hayvanlarının hastalıklardan korunması için gereken bütün mineral ve vitaminleri barındıran konserve köpek maması ile köpeğinizi ödüllendirmek için gecikmeyin.

Kurumama.com’da istediğiniz zaman taze konserve köpek maması satın alabilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi kaliteli köpek mamasıdır ve dünya konfedarasyonları ve Türkiye’de ki bütün kalite onaylarından geçirilmiştir. Sizde günün her saatinde kurumama.com’a girerek tahılsız konserve köpek maması, kuzu etli köpek maması, tavuklu köpek maması, balık etli köpek maması siparişi verebilir hatta onlarca başka çeşidimize göz atarak farklı farklı lezzetleri deneyebilirsiniz.

DAHA FAZLA GÖSTER
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.